Veronika Žilková si fotí fotografy hlídkující před domem. Foto: IG

Veronika Žilková soptí! Před domem jí po skandálu se Soukupem hlídkuje bulvár

Herečka Veronika Žilková je vzteky bez sebe. Před domem jí hlídkují bulvární fotografové kvůli víkendovému skandálu, kdy Jaromír Soukup do domu Agáty Hanychové poslal policii.

Veronika Žilková má život vzhůru nohama. A všechno jen kvůli tomu, že své dceři Agátě Hanychové o víkendu pohlídala malou dceru Rozárku, tedy svou vnučku. Agáta Hanychová totiž vyjela s manželem Miroslavem Dopitou, synem Kryšpínem a dcerou Miou na výlet do Paříže, jak o Vánocích slíbila dětem.

Jenže třetí dítě Hanychové, malá Rozárka, zůstala doma, protože její otec a expartner mediální magnát Jaromír Soukup údajně zakázal Rozárce vycestovat. Už před tím prý zamítl, aby Hanychová vzala Rozárku k moři na Kanárské ostrovy.

Hanychová tak s rodinkou tajně vyjela do Paříže a Rózu nechala ve svém domě s babičkou Veronikou Žilkovou a profesionální chůvou. O výletu se neměl nikdo dozvědět, jenže slavnou rodinku někdo vyfotil na letišti v Paříži a fotky poslal do Blesku.

V domě Hanychové o víkendu zasahovala policie

Vše tak prasklo a Soukup se začal shánět po své dceři. „O dítě v péči se nemá starat nějaká chůva,“ soptil Soukup a když jej nikdo ani několik hodin poté nekontaktoval, zalarmoval policii. Ta podle Žilkové „vtrhla“ v sobotu večer do domu Hanychové za asistence bulváru.

Podle fotografií sice policisté jen slušně zjišťovali situaci před brankou, ale budiž podle Žilkové do domu „vtrhli“. Žilková v tu dobu teprve přijížděla k domu, protože skutečně vnučku nehlídala, když odjela za prací do divadla. V tu dobu s ní byla údajně profesionální chůva.

Následně herečka ostře zkritizovala policii i ministra Rakušana, že by policie měla dělat důležitější věci a začala si přes sociální sítě vyřizovat účty se Soukupem.

Před domem Žilkové hlídkuje bulvár

Z poklidného života se tak Žilková stala centrem mediálně sledovaného sporu Soukupa a její dcery Agáty Hanychové. Před domem od neděle hlídkuje bulvár a to Žilkovou rozčiluje.

Slavná herečka by přitom měla umět s bulvárem žít, zvlášť, když díky němu získává role a zároveň své soukromí vystavuje na veřejné sociální sítě. Novináře čekají v autě si přesto přišla provokativně vyfotit a zveřejnila na sociálních sítích.

Ukázala tak, že zdaleka není nad věcí a že je pořádně rozčílená. Kvůli tomu dokonce zrušila i pravidelné cvičení, které pro své fanoušky vysílá živě na Instagramu.

Jediný, kdo se tak celé situaci nakonec směje, je právě Jaromír Soukup.

Žilková v šoku: Do domu Hanychové vtrhla policie, hledala dceru Soukupa Rozárku!

Přejít nahoru