Iva Kubelková a Martin Prágr v sobotní StarDance. Foto: ČT

Ve StarDance poprvé padlo 30 bodů! Iva Kubelková po urážce diváka zářila!

V letošní StarDance poprvé padlo 30 bodů! Vytančil je pár Iva Kubelková a Martin Prágr. Kubelková bodovala po urážce televizního diváka.

„Měla byste raději zůstat doma u plotny.“ To napsal jeden z diváků televizní show StarDance moderátorce Ivě Kubelkové. To moderátorku nejdříve rozzuřilo, ale potom nakoplo k neskutečnému výkonu.

Kubelková s Prágrem vzali urážku diváka s nadhledem a právě na kuchyni postavili svou taneční show. Ta začínala v improvizované kuchyni, kde Kubelková dávala Prágrovi ochutnat uvařené jídlo. Kubelková na sobě přitom měla retro fialové šaty, jaké nosily v kuchyni naše babičky.

Když jí Prágr uvařené jídlo nepochválil, naoko se naštvala, pustila muziku, odhodila seniorskou halenku a proměnila se v dračici. Následně s Martinem Prágrem vyšvihla sambu, ze které si porota sedla na zadek!

Jestli vaříte tak skvěle, jako tančíte, tak bych chtěl vaše jídlo ochutnat. To bylo excelentní, byla to samba jako z taneční soutěže. Vynikající technika, dlouhé kroky, sambový rytmus,“ chválil nejpřísnější porotce Zdeněk Chlopčík.

Porotce Richard Genzer požádal Kubelkovou o zástěru, kterou měla na začátku tance. „Použil bych ji do skříně proti molům, až to uviděj, tak uletí,“ smál se Genzer.

„Jsem také nadšená, dávno jsem neviděla tak krásné ruce, jako má Iva Kubelková. V jednu chvíli jste ztratila rovnováhu, ale partner to zachránil,“ hodnotila Tatiana Drexler.

Následně porota tanečnímu páru nadělila nejvyšší bodové hodnocení – tedy celkem 30 bodů.

Naopak se pátý díl StarDance nevydařil zpěvačce Tereze Maškové. StarDance musela po hlasování diváků opustit.