Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti ve StarDance. Foto: ČT

StarDance opustil čtvrtý pár Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti

Taneční show StarDance opustil čtvrtý taneční pár. Hodnocení poroty a hlasy od diváků vyřadily zpěvačku Terezu Maškovou a tanečníka Daniela Kecskemétiho.

Nejoblíbenější taneční show v Česku, kterou každou sobotu sleduje kolem 1,5 milionu diváků, má za sebou páté kolo plné elegantního tance. Tentokrát se taneční páry složené z tanečních profesionálů a známých osobností musely poprat s tanci samba, valčík a cha-cha.

V 5. kole naprosto zazářil pár Iva Kubelková a Martin Prágr, kteří si vytančili nejvyšší možný počet bodů. Vůbec poprvé v tomto ročníku porota udělila 30 bodů. Kubelková svým tancem vrátila urážku jednomu z diváků, který jí napsal, že by měla být raději doma u plotny.

Součástí tanečního vystoupení Ivy Kubelkové tak byla improvizovaná kuchyňská linka a Kubelková na tanec nastoupila v důchodcovské zástěře. Porotu svou sambou naprosto okouzlila.

Jednomu z párů se ale už tolik nedařilo. Hodnocení od poroty v kombinaci s počtem hlasů od diváků nestačilo na postup do dalšího kola zpěvačce Tereze Maškové a jejímu tanečnímu partnerovi Danielu Kecskemétimu.

„Samozřejmě mě to velmi mrzí. Moc jsem si chtěla ještě zatančit. Odcházím s tím, že jsem si to tady opravdu užila,“ uvedla zpěvačka Tereza Mašková, kterou proslavilo vítězství v pěvecké show SuperStar.

Maškové podle jejích slov nevyšel začátek tance samba. „Trochu jsem zaškobrtla, ale přesto jsem si to maximálně užila,“ hodnotila poslední tanec Mašková.

Porotce Zdeněk Chlopčík kritizoval, že v sambě byly části, kde byla Tereza Mašková nádherná, ale bylo tam hodně částí, kde Maškové tělo ztuhlo a nevěděla co dělat. „Vypadáte jako tygřice, ale jste spíše mazlivý tygřík,“ řekl Zdeněk Chlopčík.

„Pohyb těla se mi velmi líbil, ale stále se podceňujete, musíte se více prodat, více energie,“ dodala porotkyně Tatiana Drexler.

Nakonec od poroty dvojice získala 8, 8 a 7 bodů.