Denisa Zajícová napsala dceři dojemné vánoční vyznání. Foto: IG/foodtherapybydenisa

Denisa z MasterChefa, které selhala léčba rakoviny, napsala vyznání dceři

Moje malá lásko, jsem tak moc ráda, že tě mám a mohla jsem si tě vysnít. Tak začíná dopis, který napsala své dceři Denisa Zajícová bojující s rakovinou mozku.

Je to dojemné a zároveň smutné čtení. Finalistka soutěže MasterChef Česko 2019 Denisa Zajícová (Cziglová) se už dlouho léčí s nádory na mozku. Prodělala náročnou operaci, sérii chemoterapií i další způsoby léčby. Nadějí byla biologická léčba, na kterou se skládalo téměř celé Česko ve sbírce.

Před pár týdny ale Denisa fanouškům oznámila krutou zprávu, že nákladná biologická léčba nezabírá, i když zpočátku vypadala nadějně. „Léčba bohužel přestala fungovat a nové nádory se ozvaly na novém místě, které nelze operovat ani ozařovat,“ potvrdila Denisa.

Lékaři Denise naznačili, že jí zbývají jen měsíce života. „Když by vám někdo řekl, že máte měsíc, nebo dva života? Co budete dělat?“ ptá se mladá maminka a zároveň optimisticky dodává: „Neříkám, že mám před sebou měsíc života, já pořád věřím a doufám…“

Denisa napsala vyznání dceři

Denisa si teď chce především užít krásné Vánoce se svým manželem a krásnou dcerkou v naději, že nebudou poslední. Své milované holčičce dnes veřejně napsala vyznání:

Moje malá lásko, jsem tak moc ráda, že tě mám a mohla jsem si tě vysnít.

Jsi moje holčička a vždycky budeš.

Je neskutečné, jak jsi mi vyrostla, hezky mluvíš, umíš si už sama pěkně o všechno říct a poděkovat. Zároveň umíš být jak dračice, stejná jako tvoje máma. To mi dělá velkou radost.

I když je teď každý den trošku jiný se mnou. Promiň beruško.

Máma pořad věří a doufá na zázraky. Ale víš, že občas je to trošku jinak, jak to nejde, ale tak to nesníš brát. Vždycky ber všechno dobře, protože máma má radost z toho, že tady jsi a užíváš si ten daný okamžik.

A neboj, vždycky budu na tebe myslet a pomáhat ti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru