Agáta Hanychová před domem rozprodává oblečení. Zdroj: IG

Agáta Hanychová u domu rozprodávala oblečení, přišly desítky lidí

Hromady oblečení ale i hraček rozprodávala před svým domem Agáta Hanychová. Pro její luxusní oblečení si přišly desítky lidí.

Garážový prodej známý spíše z Ameriky dnes zavedla i bývalá modelka a influencerka Agáta Hanychová. Buď chtěla provětrat přeplněné skříně a zbavit se již nenošených kousků, anebo potřebuje peníze. Tak jako tak Agáta do noci vyklízela skříně a celou sobotu věci rozprodávala skoro na ulici před svým domem.

Čtěte také: Horor u Agáty Hanychové! Dceru Rózu dnes rozdýchali doktoři!

Hanychová otevřela garáž, rozložila velké stoly a vyskládala na ně hromady věcí, oblečení a luxusní šatičky ze svého šatníku, které pak nabízela příchozím lidem z ulice. Šaty, které před tím nosila slavná Agáta Hanychová, si mohl přijít koupit úplně každý.

A zájem byl nečekaně velký. „Přišlo už 50 lidí, zájem je fakt velký,“ řekla Agáta Hanychová dopoledne s tím, že ji garážový prodej velmi baví.

Už tolik ale prodej nebavil nejstaršího syna Kryšpína, kterého má Agáta Hanychová se stávajícím partnerem Mirkem Dopitou. Kryšpín jí totiž s akcí pomáhal. „Moc mě to nebaví,“ okomentoval domácí improvizovaný bazar.

To jste ještě neviděli! Agáta Hanychová a Ornela Koktová učily vařit párky

Sám přitom přidal do prodeje některé hračky a také nepoužívané rybářské pruhy. Jedním z Kryšpínových koníčků je právě rybaření, které se učí se svým tátou Mirkem Dopitou. Není pochyb, že šlo o kvalitní rybářské pruty, které bylo možné pořídit u Agáty Hanychové se slušnou slevou, stejně jako obrovské množství různého značkového oblečení.

Hanychová oblečení třídila do páteční noci. A to ještě zvládla odpovídat na e-maily, s prací pak skončila až před 23. hodinou. Už kvůli tomu ale nezvládla živé vysílání, v němž si chtěla vylít vztek.

„Právě jsem si otevřela bulvární weby a jsem vážně rozčílená, budu na to reagovat,“ konstatovala rozladěná Agáta Hanychová. Tak snad jí náladu spraví pár vydělaných korun z prodeje vlastního oblečení.