Ivana Jirešová a Ornella Koktová spolu seděly v letadle na Survivor 2024. Foto: IG

První fotky ze Survivor 2024: Jirešová a Ornella Koktová se spřáhly? Budou taktizovat!

Natáčení reality show Survivor 2024 je v plném proudu a zdá se, že z celebrit si k sobě nejvíce našly cestu Ornella Koktová a herečka Ivana Jirešová. Máme fotky.

Každý fanoušek reality show Survivor to dobře zná. Dva kmeny celebrit (Titáni) a běžných soutěžících (Lovci) bojují proti sobě o jídlo, odměny a hlavně imunitu. Daleko důležitější je ale hra uvnitř kmene. Tedy hra sociální.

Základem Survivora totiž je v těžkých podmínkách fyzického strádání, bez jídla, na žhavém slunci, na dešti a také bez mobilu a svých blízkých udržet koncentraci a nervy na uzdě. A přitom všem mít ještě sílu na to, že budete kout pikle se skupinou soutěžících proti ostatním a zajistit si tak, aby vás spoluhráči nevyloučili na kmenové radě. Vyhrát totiž může jen ten, kdo v soutěži vydrží nejdéle až do finále.

Díky sociálním sítím se už na veřejnost dostávají první snímky soutěžících, které sami pořídili těsně před nástupem na natáčení na cestě do Dominikánské republiky. A protože hráči byli na místě už nejméně týden před natáčením, začaly se už v té době mezi nimi tvořit nové vztahy, navazovat první přátelství a nejspíše i aliance.

Survivor 2024: Vzniká první aliance?

Z fotografií je patrné, že zatím nejblíže k sobě mají dvě zřejmě nejznámější tváře – influencerka Ornella Koktová a herečka Ivana Jirešová. Seděly spolu i v letadle a nejméně desetihodinový let do Dominikánské republiky v těsném prostoru letadla, to už je dlouhý prostor na navázání spolupráce a probrání taktiky.

Nechme se překvapit, ale něco nám říká, že Jirešová s Koktovou do v kmeni Titánů potáhnou spolu. Obě navíc budou bojovat s fyzickými nároky této soutěže, s hladem a dalšími překážkami.

Podle snímků z příletu celebrit spolu kromě Jirešové a Koktové drží ještě zpěvačka Adéla Krejdlová a influencer Martin Carev. Bude právě tato čtyřka tvořit jednu z prvních aliancí a nemilosrdně na kmenových radách vyhazovat soupeře?

Nebo naopak Ornella Koktová vyletí ze Survivora mezi prvními a vrátí se ke svému 66letému muži, který se doma dnes již 20. den stará o tři malé děti, domácnost a ještě musí pracovat na sociálních sítích své ženy?

Jakou zvolí taktiku je otázkou. Jirešová se například nechala slyšet, že nesnáší lži a lhát tedy prý ani sama nebude. To Martin Carev naopak naznačil, že díky častému cestování s mnoha cizími lidmi pochopil, kdy má mlčet a neříkat, co si myslí na plná ústa. I to je určitě zajímavá taktika.

Jirešová nasadila drsné copánky

Diváky určitě překvapí vzhled Ivany Jirešové, která coby herečka působí trochu jako křehká „květinka“. Na Survivor 2024 ale odletěla s typickými „afro“ copánky, které obvykle nosí spíše drsnější ženy – zápasnice, sportovkyně a všechny, co se chtějí odlišit.

Copánky mají také výhodu v tom, že vlasy není třeba rozčesávat ani příliš umývat a stále drží stejný tvar. Po několika týdnech ale obvykle nezbývá nic jiného, že vlasy alespoň částečně ostříhat, pokud copy zatvrdnou až příliš.

Soutěžící Survivor 2024: do boje jdou tyto „celebrity“! Představujeme, kdo je kdo!

Přejít nahoru