Josef Maršálek a Václav Kopta při natáčení pořadu Peče celá země. Foto: Česká televize

Startuje nová řada Peče celá země. Maršálek dostal krutý vzkaz od divačky

Cukrář Josef Maršálek, slavný porotce oblíbené soutěže Peče celá země dostal těsně před startem nové řady velmi ošklivý vzkaz od jedné divačky.

Už v sobotu večer startuje nová řada v Česku tolik oblíbené soutěže Peče celá země. K vidění bude vždy v sobotu v České televizi, nebo v iVysílání. V ní se amatérští cukráři a pekaři pokusí porazit konkurenci nejlepšími koláči, buchtami, dorty, zákusky a mnoha dalšími výrobky.

Vítězství v soutěži Peče celá země kromě výhry samotné obvykle přináší slávu a mnohdy i zajištění nové kariéry. Vítězové často získají vlastní pořad v televizi, vydají kuchařku, případně prorazí na sociálních sítích. Zkrátka jim to změní život a zajistí nové příjmy. Kromě napětí, kdo vyhraje ale každý díl přináší i napínavé okamžiky, jak pečení a tvoření náročných úkolů dopadne.

Diváci se ovšem také přiučí postupům při pečení a asi neexistuje nikdo, komu by se při pečení vynikajících sladkostí nesbíhaly sliny. A tak prostě pořad Peče celá země milují statisíce diváků.

Najdou se však i tací, které naopak tento pořad doslova rozčiluje. Jeden opravdu drsný vzkaz dostal hvězdný porotce Josef Maršálek, kterého právě pořad Peče celá země nejvíce proslavil. Kromě toho letos exceloval v taneční soutěži StarDance, kde dokonce probojoval s pomocí hlasů diváků do pětice těch nejlepších.

Mimochodem i všechny účastníky StarDance známý cukrář zásoboval sladkými výrobky. Ódy moderátora Marka Ebena na jeho koblihy jsou už nyní legendární. Stoly v zákulisí se však prohýbaly i pod mnoha jinými zákusky, které kromě tvrdého tréninku ještě zvládal vždy před soutěžním kolem napéct.

Divačka: „Maršálek je zbytečně propagovanej“

I proto jej vzkaz jedné z divaček České televize před sobotní premiérou prvního dílu soutěže Peče celá země opravdu zklamal. Divačka doslova napsala: „No nemuseli nám to nacpat do hlavního vysílacího času, Maršálek je zbytečně propagovanej a vyzdvihovanej. Není nic neobyčejného, za mě absolutní nula, která chce z lidí vyždímat peníze za kurzy,“ napsala divačka podepsaná jako Marcela Baláková.

„Zase jedna zbytečná celebrita,“ dodala se třemi vykřičníky divačka. Cukrář Josef Maršálek se ale nenechal rozhodit a opověděl jí s nadhledem sobě vlastním: „Děkujeme a šťastné paní posíláme klíčenku,“ napsal Maršálek a přidal červené srdíčko.

Mašálkovi fanoušci ihned přispěchali s podporou. „Pane Maršálku, ať si paní přepne program a řeší spíš sama sebe,“ napsala Vlaďka Vavříčková.

Pořad Peče celá země zaznamenává velký zájem

A zájem o pořad Peče celá země není jen mezi diváky. Také mezi soutěžícími byl zájem obrovský. „Zájem je rok od roku větší. Když bych měl srovnávat, tak na konkurz do druhé řady se přihlásilo asi tři sta uchazečů, což bylo opět více než do té první“, přibližuje vzrůstající počet přihlášek kreativní producent Petr Mühl.

Jak zvládli jednotlivé pekařské výzvy, se diváci mohou přesvědčit od 6. ledna každou sobotu ve 20:10 hodin na programu ČT1, kde pořad Peče celá země odstartuje. Jejich sladké i slané výtvory ohodnotí Josef Maršálek a Michaela Landová, nebude chybět ani moderátorská dvojice Tereza Bebarová a Václav Kopta.

Všechny podrobnosti o pořadu Peče celá země tady:

ČT nasadí oblíbenou soutěž Peče celá země, jak vypadají soutěžící?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru