Richard Krajčo ve StarDance. Foto: ČT

Překvapení: StarDance opustili Richard Krajčo a Dominika Rošková

Taneční show StarDance opustil třetí taneční pár. Hodnocení poroty a hlasy od diváků vyřadili hudebníka Richarda Krajča a tanečnici Dominiku Roškovou.

Nejoblíbenější taneční show v Česku, kterou každou sobotu sleduje kolem 1,5 milionu diváků, má za sebou další napínavý večer plný elegantního tance. Tentokrát se taneční páry složené z tanečních profesionálů a známých osobností museli poprat s tanci quickstep, paso doble a slowfox.

Většinu párů porota velmi chválila, nejvíce bodů od poroty dostali Eva Adamczyková a Jakub Mazůch (27), po 25 bodech získali Darija Pavlovičová a Dominik Vodička a také Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. Za nimi byly s 23 body páry Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková a Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková.

A které tři páry měly nejméně bodů? 22 bodů přisoudila porota párům Iva Kubelková a Martin Prágr a Richard Krajčo a Dominika Rošková. Úplně nejméně bodů získal cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Výsledek je ale vždy kombinací hlasů poroty a od diváků. Součet bodů nakonec rozhodl, že StarDance opustí Richard Krajčo a Dominika Rošková.

„Chtěl bych poděkovat za pozvání, bylo to úžasné, je to famózní projekt a máme tady skvělou partu, jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit,“ řekl po vypadnutí Richard Krajčo.

Už v minulých dílech vypadli David Prachař a Zuzana Dvořáková, minule body od poroty a hlasy od diváků vyřadily Ivanu Chýlkovou a Jana Tománka.

Richard Krajčo: Vyznání taneční partnerce ze StarDance přímo před manželkou!

Eben si ve StarDance dobíral Maršálka: Jak vás budou zvedat nad hlavu?!