Dominika Rošková a Richard Krajčo vypadli ze StarDance. Foto: ČT

Richard Krajčo: Vyznání taneční partnerce ze StarDance přímo před manželkou!

Jsou jen kamarádi? Taneční partnerka Richarda Krajča Dominika Rošková přiznala, že spolu byli v létě v Dubaji. Sama oznámila, že se televizí končí!

Ze StarDance, jak už od nás víte, vypadl jeden z favoritů této oblíbené taneční soutěže, kterou si každou sobotu zapíná kolem 1,5 milionu diváků. Richard Krajčo, coby populární hudebník kapely Kryštof, má silnou fanouškovskou základnu a nikdo tak nečekal, že by mu fanynky neposlaly dost hlasů na to, aby postoupil.

Jenže v kombinaci s počtem bodů od poroty a počtem hlasů zaslaných sms zprávami, to skutečně nestačilo. Krajčo a Rašková tak museli z kola ven.

Následovalo poněkud nečekané vyznání Richarda Krajča směrem k Dominice Roškové, se kterou trávil několik skutečně intenzivní měsíců, společně tančili, byli si fyzicky blízko, objímali se, prožívali chvíle emocí. Mohli se snad sblížit více, než je zdrávo?

„StarDance mi přivedla do života člověka, který mi toho hodně dal,“ řekl Krajčo směrem k taneční partnerce Dominice Roškové. A trochu záhadně dodal: „Doufám, že v tom budeme pokračovat.“

Všemu přitom přihlížela celá Krajčova rodina včetně manželky Karin. Ta se však nenechala rozhodit a i během tohoto vyznání se usmívala. Richardovi dokonce poslala vzdušný polibek.

Rošková: S televizí končím!

Sama Rošková řekla, že toho s Krajčem přes léto mnoho zažila, dokonce spolu byli trénovat tanec v Dubaji. To bylo v Době, kdy Krajčo odjel do Dubaje na dovolenou s manželkou Karin a pozval Roškovou za nimi. A i když třeba Karin není žárlivou ženou, jistě už musela mít na mysli spoustu otázek.

Krásnou tanečníci Roškovou už v podobné televizní show asi neuvidíme. Na konci sobotního pořadu totiž oznámila, že tento ročník StarDance je pro ní poslední televizní show. „Prostě jsem se tak rozhodla s televizí končím,“ dodala Rošková.

A co na jejich vypadnutí říkají sami diváci? Alespoň ti na facebooku se rozdělili na dva tábory. „Jsem v šoku, Richard byl perfektní, vypadnout měl úplně někdo jiný,“ konstatovala uživatelka Gabka Lejda Dája a její komentář se stal rázem nejoblíbenějším s více jak šesti sty lajků.

Třeba Lenka Nováková ale konstatovala, že v šoku není. „Krajčo tančit neumí a navíc tahle soutěž není JEN o tanci,“ napsala Nováková.

Eben si ve StarDance dobíral Maršálka: Jak vás budou zvedat nad hlavu?!