Josef Maršálek a Adriana Mašková ve StarDance. Foto: ČT

Eben si ve StarDance dobíral Maršálka: Jak vás budou zvedat nad hlavu?!

Moderátor Marek Eben si poněkud nevhodně dobíral proporcemi největšího tanečníka letošní StarDance cukráře Josefa Maršálka. Jak to Maršálek vzal?

Byla to jen legrace, nebo slova, která mohou ranit? Oblíbený moderátor StarDance Marek Eben si ve 4. kole taneční show dobíral soutěžícího cukráře Josefa Maršálka. Měl poznámky k jeho poněkud korpulentní postavě.

Eben zmínil, že na konci každého dílu zatím zbylí soutěžící vytvořili kolem tanečníka, který v daném kole vypadl, kruh a následně ho zvedli nad hlavu. „K tomu u Josefa Maršálka nesmí dojít,“ prohlásil poněkud jedovatě. „Pokud tam v dalších kolech zůstanou třeba jen čtyři soutěžící, tak to vidím, jako neřešitelný problém,“ dodal Eben.

Je pravda, že čtyři soutěžící by asi ne zrovna lehkého Maršálka zvedali jen těžko, ale je vhodné dělat takové vtípky zvláště v době, která je na útoky a poznámky ohledně vzhledu a těla tolik citlivá?

Maršálek se tím však nedal rozhodit a usmíval se. Tedy alespoň navenek, co si skutečně v tu chvíli myslel, se můžeme jen dohadovat. „Mám problém, že vtip pochopím dřív, než se dořekne, tak už se směju,“ konstatoval Maršálek.

Je pravdou, že silnější postava může být v taneční soutěži, která stojí na ladném a elegantním pohybu, značnou nevýhodou. Tanec slowfox ale se svojí partnerkou Adrianou Maškovou zvládli podle poroty velmi dobře.

Maršálek prozradil, že vlohy pro tanec má po babičce Božence. „Vyprávěla mi, že ji kdysi na vesnici tři dny nemohli dostat z parketu,“ prozradil Maršálek.

Porotce Richard Genzer konstatoval, že Maršálek do soutěže vnáší klid, zábavu a pohodu. „Musím říct, že tanec to byl,“ dodal s nadsázkou Genzer. Porotkyně Tatiana Drexler míní, že Maršálek skutečně taneční talent podědil. „Pohybujete se muzikálně, máte rytmus, ale chtělo by to trénink, vyhladit chyby. Bylo to dobře zatancované, ale v přechodech máte malé zádrhely,“ hodnotila Drexler.

„Určitě to nebylo dokonalé, byl to takový váš slowfox, bylo vidět, že si dáváte pozor na nášlapy. Při vaší velikosti, máte měkký pohyb. Technika tam chyběla, ale tanec to byl,“ dodal Zdeněk Chlopčík.

Maršálek také konstatoval, že i přes svoji nepříliš trénovanou fyzičku dosud nemá s tancováním problém a nic ho nebolí. S Maškovou si prý už nazkoušeli většinu tanců, která je letos v soutěži v plánu.

Od poroty dostali Maršálek s Maškovou 7, 6 a 6 bodů, tedy 19 bodů, což bylo nejméně ze všech tanečních párů. Přesto ale svoji další účast ve StarDance uhájili díky hlasům diváků. Naopak z kola ven musel Richard Krajčo a Dominika Rošková.

Richard Krajčo: Vyznání taneční partnerce ze StarDance přímo před manželkou!