Páry v semifinále StarDance. Foto: ČT

Sobotní semifinále StarDance sledovalo 1,7 milionu lidí, nejvíce za 16 let!

Sobotní semifinálové StarDance bylo nejsledovanější za posledních šestnáct let. Na taneční soutěž se dívalo přes 1,7 milionu diváků.

Předposlední večer dvanácté řady StarDance, když hvězdy tančí se stal nejsledovanějším nefinálovým dílem za posledních šestnáct let. Nenechalo si ho dohromady ujít 1,72 milionu diváků při podílu na sledovanosti 43,2 procenta.

„Semifinálové Rozhodnutí sledovalo dokonce 1,76 milionu lidí s podílem 49,2 %, jedná se tak o nejsledovanější nefinálové vyhlášení výsledků v historii vysílání. Letošní řadu StarDance si dosud pustilo už přes 4,3 milionu diváků,“ informoval Radek Konečný, zástupce tiskové mluvčí České televize.

Devátý díl StarDance se stal nejen nesledovanějším večerem tohoto ročníku, ale také nejvyhledávanějším od finále deváté řady v roce 2018. Ve srovnání s běžnými nefinálovými večery byl dokonce nejvyhledávanější od druhé řady v roce 2007.

Aktuální řada dosud zaujala více ženy než muže, nadprůměrný zájem je ale také u dětí a mladých diváků do 24 let. Z pohledu místa bydliště pak Česká televize zaznamenává největší zájem mezi diváky z Prahy, severovýchodních a východních Čech, Vysočiny a jižní Moravy.

Čtěte také: V semifinále StarDance vypadl taneční pár Iva Kubelková a Martin Prágr. Dcery Ivy Kubelkové v publiku to oplakaly.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru