Iva Kubelková a Martin Prágr ve StarDance. Foto: ČT

Překvapení ve StarDance: vypadla Iva Kubelková, dcery v publiku plakaly

Porotci a diváci dnes vybírali tři finalisty, z nichž se příští týden rozhodne o vítězi StarDance. Do finále ale nepostoupili Iva Kubelková a Martin Prágr.

Diváci v sobotu večer v soutěži StarDance, když hvězdy tančí, hlasovali hned dvakrát. Nejprve vybírali první dva finalisty letošního ročníku a v následném druhém hlasování vyberou třetí postupující pár a čtvrtý, který v semifinále vypadne.

O hlasy diváků se utkali Eva Adamczyková a Jakub Mazúch, Iva Kubelková a Martin Prágr, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

V prvním kole opět rozhodovala kombinace počtu bodů od odborné poroty ve složení Richard Genzer, Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík a počtu hlasů, které diváci zašlou prostřednictvím SMS zpráv. V druhém kole o třetím finalistovi rozhodovaly už jen hlasy diváků.

Připomeňme, že v minulém kole soutěž musel opustit cukrář Josef Maršálek společně s Terezou Maškovou. Josef ale na soupeře ani televizní produkci nezanevřel. „Opět při příchodu do zákulisí bylo napečeno snad pět táců s dobrotami,“ konstatoval spokojeně moderátor Marek Eben, který soutěží provází s Terezou Kostkovou.

Nejprve postoupily Pavlovičová a Adamczyková

Diváci to rozhodně neměli vůbec jednoduché, už počáteční valčík v podání Ivy Kubelkové a Martina Prágra v bílých šatech divákům vyrazil dech. Velmi dobře zatančil také Vavřinec Hradilek s Kateřinou Hrstkovou, o jejich tanci porota řekla, že byl nejlepší, co v soutěži předvedli, dostali též vysoké bodové hodnocení.

O to větší překvapení bylo, když moderátor Marek Eben oznámil, že právě Iva Kubelková a Vavřinec Hradilek nepostupují hned z první kola do finále, ale budou o nich znovu hlasovat diváci v takzvaném rozstřelu.

Naopak hned v prvním kole do finále postoupila Darja Pavlovičová s Dominikem Vodičkou a též favoritka letošního ročníku Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, kteří tradičně dostali od poroty samou chválu a vysoký počet bodů.

Vypadla Iva Kubelková, dcery plakaly

Ve finálovém rozstřelu rozhodovaly už jen hlasy diváků. Ti po třetím tanci poslali více hlasů Vavřinci Hradilkovi a Kateřině Bartuněk Hrstkové. Překvapivě tak vypadla jedna z favoritek soutěže Iva Kubelková a její tanečník Martin Prágr.

„Nemohu říci nic jiného, než velké děkuji. Tato soutěž obrovsky lidi spojuje. Poznala jsem díky tomuto projektu, že mám obrovskou podporu v rodině. To, jakou lásku a podporu mi v té dřině a v tom utrpení, které jsem chvilkama prožívala, dávaly mé dcery, si budu pamatovat do smrti,“ řekla dojatá Iva Kubelková.

V tu chvíli se její dvě dcery, které seděly v hledišti, rozplakaly. Byl to jedna z nejdojemnějších okamžiků letošní řady StarDance.

„Chtěla bych poděkovat také svému partnerovi, bez něhož bych ve StarDance vůbec nebyla. Díky moc všem, kteří nás podporovali,“ děkovala dál Kubelková.

Moderátorka vyzdvihla také podporu svých fanynek. „Přišlo mi tolik vzkazů a taková podpora od žen. Dojalo mě, kolik žen mi psalo, že ve mně vidí inspiraci,“ dodala Kubelková.

V příštím posledním kole se tak o absolutního vítěze StarDance 2023 utkají tři finální páry: Eva Adamczyková a Jakub Mazúch, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

Večer otevřel valčík v podání Ivy Kubelkové a Martina Prágra:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru