Před finále Big Brother opustila Ella. Foto: Nova

Slzy před finále Big Brother: jako poslední vypadla Ella

Big Brother už zná finalisty! Před branami finále z reality show vypadla Ella. Zbylé finalisty to rozplakalo. Už lze hlasovat pro vítěze!

V reality show Big Brother už je známo, z kterých finalistů budou diváci vybírat vítěze. V sobotu totiž diváci svými hlasy vyřadili posledního nominovaného na vyřazení.

V nominaci tento týden byli Tarik, Zoe a Ella. Diváci v sobotním díle měli možnost vidět souhrn dne a také best off medailonky s nejlepšími momenty nominované trojice v této reality show. Nominovaní také diváky pobavili vtipnou stand up show, kterou si museli připravit. A zúčastněné skutečně pobavili.

Pravidla Big Brother jsou ale neúprosná a tak muselo přijít vyřazování. „Upřímně si říkám, co je nejhorší, jestli vypadnout jako první nebo až těsně před branami finále jako teď,“ uvedl moderátor Míra Hejda.

Nejméně hlasů z nominovaných dostala Ella a tak z reality show Big Brother těsně před branami finále vypadla. Do jedené minuty musela opustit vilu Big Brother. To zdrtilo hlavně Standu, který měl k Elle nejblíže. Po oznámení vyřazování se upřímně rozbrečel.

Plakala také Zoe. „Je to škoda, měla jsi tady být s námi,“ rozbrečela se Zoe po vypadnutí Elly.

Slzy ale přepadly i další soutěžící. „Minulý týden měla nejvíce hlasů a teď najednou nejméně, je to překvapení, to jsme opravdu nečekali,“ reagovali finalisté Big Brother.

Finále Big Brother: Hlasování zahájeno!

Nejvíce hlasů z nominované čtveřice získala Zoe a má tak slušně nakročeno, aby zabodovala ve finále. Finálový týden začíná právě nyní, diváci mohou opět hlasovat prostřednictvím aplikace. Vyhraje ten, který bude mít

„Již nyní spouštíme hlasování a kdo vyhraje Big Brother se dozvíme příští sobotu, kdy se uskuteční prodloužený živý přenos,“ informoval Míra Hejda.

A z koho mohou diváci vybírat? Do finálového týdne postoupili Tarik, František, Zoe, Baára a Katrin a Standa.

Big Brother před finále opouští Petra, ve hře přituhuje, Zoe dostala trest

1 názor na “Slzy před finále Big Brother: jako poslední vypadla Ella”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru