z Big Brother byla vyřazena Petra. Foto: Voyo

Big Brother před finále opouští Petra, ve hře přituhuje, Zoe dostala trest

Reality show TV Nova Big Brother míří do finále. V sobotu ze show diváci vyřadili krátkovlasou Petru. Ihned po vyřazování se však do nominace nečekaně dostala Zoe.

Sobotní vyřazování v reality show Big Brother nepřežila krátkovlasá soutěžící Petra Chelíková. Dostala nejméně hlasů od diváků mezi soutěžícími nominovanými na vyřazení. Tento týden byli nominováni František, Tarik, Bára, Ella a právě Petra.

Nejméně hlasů nakonec dostala podnikatelka, majitelka salónu krásy a „tanečnice“ Petra Chelíková. Musela dům tak Big Brother okamžitě opustit. Naopak Ella dostala od diváků nejvíce hlasů.

Slzy v Big Brother: „S Kájou jsme jen kamarádi“

V dnešním díle mohli také již dříve vyřazení soutěžící pokládat otázky nominovaným na vyřazení. A byly dost na dřeň. Například František dostal otázku, co cítí ke Káje. „Máme mezi sebou dobrý vibe a jsme dobří přátelé,“ odpověděl František.

To však Karolína zřejmě nečekala, nejspíš doufala v mnohem hlubší pocity a tak se po několika minutách přímého přenosu v televizi rozplakala. „Je to pro mě překvapení, aha moment. Jiný vesmír nezapadá do mého vesmíru, moje domněnky a to, co se doopravdy děje, se nepotkaly,“ okomentovala poněkud kostrbatě své slzy Karolína.

V sobotním díle také zamilovaný pár z Big Brotheru Tarik a Katrin potvrdili, že chtějí ve vztahu pokračovat i venku. „Už jsme si ujasnili i otázku bydlení. Bude Brno,“ řekl Tarik se smíchem poté, co televize pustila medailonek plný zamilovaných okamžiků.

Zoe je nečekaně už teď v nominaci na vyřazení

V Big Brother už zbývá jen osm soutěžících a finále se tak rychle blíží. Soutěžící po mnoha týdnech ve vile netuší, co se děje venku, nevědí ani o hrozném střeleckém útoku na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze, protože nemají mobilní telefony a nemohou dostávat žádné zprávy.

Ve vile se vyostřují i vztahy v tamním uzavřeném vesmíru. Zoe zřejmě dnes porušila pravidla. „V šoku z vyřazování je nejen Petra ale také Zoe, která je už teď v nominaci na další vyřazení. Jak se to stalo uvidíte v zítřejší epizodě Závěr týdne. Evidentně před branami finále atmosféra slušně houstne,“ uvedl moderátor Míra Hejda.

Drsná hádka v Big Brother, ránu málem schytala i Katrin! Víme, o co šlo

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru