Rodinka Agáty Hanychové si v Paříži fotí nasvícenou Eiffelovu věž. Zdroj: IG

Rozzuřená Agáta Hanychová poprvé promluvila z Paříže: Může za to Soukup!

Agáta Hanychová, která v pátek i s manželem a dětmi odletěla do Paříže, zareagovala na kritiku expartnera Jaromíra Soukupa. Ten se strachoval, kde Agáta nechala jejich dceru Rózu.

Válka slavných expartnerů graduje a stala se doslova veřejnou záležitostí. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup už se nenávidí do morku kostí a stávají se českými představiteli dramatického filmu Válka Roseových.

Dlouhodobé spory vygradovaly pátečním odletem Agáty Hanychové do Paříže. Na romantický víkendový výlet odletěla s manželem Miroslavem Dopitou, jejich synem Kryšpínem a také dcerou Miou, kterou má s hercem Jakubem Prachařem. Jenže třetí dítě – dceru Rozárku, kterou má s expartnerem a mediálním podnikatelem Jaromírem Soukupem nechala doma.

Jaromír Soukup: O Rozárku bych se postaral!

A to i přesto, že má Hanychová o dceru pečovat osobně, nikoli například dlouhodobě prostřednictvím chůvy. „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! Péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův,“ reagoval vztekle Jaromír Soukup.

Dodal, že kdyby věděl, že Hanychová odlétá ze země, tak by si dceru vzal k sobě. „Stejně jako dříve, tak i nyní jsem připraven se o svoji dceru postarat, stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se mnou,“ řekl Soukup pro deník Blesk.

Hanychovou tím Soukup rozpálil doběla. Ještě v noci z pátku na sobotu se ke kauze celá rozčílená vyjádřila z Paříže. „Ano mám i další dvě děti. Dnes jsem se fakt naštvala,“ zuřila Hanychová.

Agáta Hanychová z Paříže: Teď bude mluvit Dopita!

„Holčičky, vy víte a znáte mě. Teď bude mluvit můj manžel!“ napsala Hanychová. Mělo to snad být varování pro Soukupa, že si s ním Dopita tyhle spory vyřídí osobně? Nebo co tím Agáta myslela?

Žilková v šoku: Do domu Hanychové vtrhla policie, hledala dceru Soukupa Rozárku!

A pak se rovnou pustila do Soukupa: „Róza mohla jet s námi k moři, ale díky jeho šestnácti hodinám v týdnu nemohla. Ačkoli mě nabízený styk kdykoli před tím nebo po tom. A víc řekne můj manžel,“ dodala Agáta Hanychová uprostřed noci v romantické Paříži. Která pro ní ale po mediálním humbuku nejspíš už moc romantická není.

Hanychová se se Soukupem rozešla loni na sklonku léta. Nejprve to vypadalo na klidný rozchod s tím, že hlavní je pro ně společná dcera Róza. Když ale vyšlo najevo, že Agáta chodí sotva pár týdnů po rozchodu s bývalým partnerem Mirkem Dopitou a navíc začala prát špinavé prádlo na veřejnosti, spory se vyhrotily.

Roztočilo se kolečko soudních sporů o péči o Rozárku, její alimenty a navíc také zákazy zveřejňování Rózy na Instagramu. A patrně není soudním ani osobním sporům ještě zdaleka konec…

Rozčílená Agáta Hanychová sedla na letadlo a vrací se z Paříže. Teď nastane tóčo se Soukupem!

Přejít nahoru