Přemek Forejt před a poté, co si nechal udělat barevné tetování na krku i na hrudníku. Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Přemek Forejt z MasterChefa prochází bolestnou proměnou! Co na to Eva Burešová?

Slavný šéfkuchař Přemek Forejt, porotce oblíbené kuchařské soutěže MasterChef Česko a partner zpěvačky Evy Burešové se mění k nepoznání. Nechal si potetovat celou přední část těla včetně krku!

Přemek Forejt prochází bolestnou proměnou. Nechal se totiž skoro celý potetovat. A kdo si někdy nechal dělat byť jen malé tetování, tak ví, že to minimálně pořádně štípe. Záleží, kdo a kde tetování provádí. Jenže slavný šéfkuchař si nechal natrvalo pokreslit celý krk a přední část hrudníků. A to jsou místa, kde musí tetování pekelně bolet.

Partner zpěvačky Evy Burešové tak dokazuje, že bolesti se nebojí a že je skutečný tvrďák. Jenže ne všichni diváci jsou z výsledku nadšení. „Co to se sebou udělal, takový to býval sympaťák,“ narážela jedna z divaček na předávání hudebních cen Anděl na Forejtovo tetování.

Přemek Forejt: Barevné tetování na krku i hrudníku

Šéfkuchař totiž nechal průchod fantazii tatéra a obrazce doplnil dokonce i barevnými vrstvami. Forejt tak nyní doslova září barvami. Image drsňáka podporuje dlouhými vlasy a piercingem v podobě kroužku v nose.

Jak se tato proměna bude zamlouvat divákům televize Nova? Bude televize odvážná a svěří Forejtovi znovu roli porotce reality show MasterChef Česko, nebo téměř rodinné road show Česko na talíři? To prozatím Forejt řešit nemusí, protože letos tuto reality show vystřídá soutěž Pekelná kuchyně. Tu uvede další z porotců MasterChefa Radek Kašpárek, který se tak trhne z party trojice šéfkuchařů a bude mít vlastní pořad.

Eva Burešová provokovala na hudebních cenách Anděl

A co na tetování svého milovaného muže říká zpěvačka Eva Burešová? Nejspíš jí to nevadí, protože sama pro extravaganci a provokování veřejnosti nejde daleko.

O víkendu například dorazila na předávání hudebních cen Anděl jindy vkusně oblečená Burešová v bílých šatech zabalená do zmačkaného obřího hábitu tak, že chvílemi vypadala jako bonbóny marshmallow.

Eva Burešová a Přemek Forejt: Láska přímo pod okny Papeže!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru