Přemek Forejt a Eva Salvatore Burešová na romantickém výletu ve Vatikánu. Zdroj: IG

Eva Burešová a Přemek Forejt: Láska přímo pod okny Papeže!

Oblíbená herečka Eva Burešová a šéfkuchař z MasterChefa Přemek Forejt dokazují i přes spekulace médií o problémech ve vztahu, že jejich láska jen kvete!

Vatikán, sídlo nejvyššího představitele křesťanské církve Papeže Františka, je nyní svědkem romantické lásky české herečky Evy Burešové a šéfkuchaře a porotce show MasterChef Česko Přemka Forejta. S fanoušky se podělili o fotky z odletu z pražského letiště i o zamilované snímky přímo pod okny vatikánských paláců, například u Baziliky sv. Petra.

Rozbíjí tak nedávné spekulace o problémech v jejich vztahu. Na fotkách naopak působí jako zamilované hrdličky. Ve Vatikánu přitom nejsou náhodou, Eva Burešová totiž k víře a Itálii tíhne dlouhodobě. V roce 2019 například nechala v Itálii pokřtít svého syna Nathana, kterého má s bývalým partnerem Michaelem Krásným.

Burešové syn se tak jmenuje Nathan Krásný. Sama herečka před časem popsala, že v Itálii mu kmotřenka vybrala jméno Salvatore. Podle křtu se tedy jmenuje Nathan Salvatore Krásný. „Protože jsem chtěla, abychom měli alespoň jedno stejné jméno, vzala jsem si i já jméno Salvatore,“ vysvětlila herečka, kterou na sociálních sítích najdete pod jménem Eva Salvatore Burešová.

Adrenalin na fotbale

V Římě zamilovaná dvojice především obdivuje památky, navštívili například vatikánské muzeum. Ale došlo i na adrenalinový zážitek. Na pozvání Pavla Šmicera totiž vyrazili i na fotbal mezi Slávií a AC Řím. Eva Burešová přiznala, že to pro ní byl až příliš strašidelný zážitek – přece jen tisíce fanoušků, přísné kontroly, pyrotechnika a síla davu… Na to rozhodně herečka zvyklá není.

„Včerejší cesta na stadion. Pro mě úplně poprvé… Jako nebudu lhát, byla jsem podělaná až za ušima,“ přiznala Eva Salvatore Burešová.

Přemek Forejt vařil tisíce jídel v nemocnici

Zkrátka Itálie a Vatikán jsou pro herečku, která nyní exceluje například v muzikálu divadla Karlín The Bodyguard (Osobní strážce) nebo v primáckém seriálu Zoo, prostě srdeční záležitostí.

Pro Přemka Forejta je zase cesta příležitostí k odpočinku. Den před tím totiž strávil náročnou šichtu ve Fakultní nemocnici Olomouc, kde navařil více než 3113 porcí dobrého jídla pro personál i pacienty. Nachystal například glazované kuřecí prso na paprice a brambory a sklidil velký úspěch.

„Naprostý mazec a skvělá zkušenost,“ komentoval bohulibý počin Přemek Forejt.

Anička Slováčková bojující s rakovinou: Útěk na chalupu a šátek na hlavě!