Ornella Koktová oznámila, že končí v Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Ornella Koktová o zákulisí Survivor 2024: Jedla jsem řasy z moře i banán se slupkou!

Měli jsme takový hlad, že jsem jedla řasy z moře, prozradila Ornella Koktová po svém odstoupení ze Survivor 2024. V těchto dnech už je doma v České republice.

Ornella Koktová prozradila první informace ze zákulisí reality show Survivor 2024, ze které v 6. dílu odstoupila. Před tím totiž zkolabovala a byla převezena do nemocnice, kde ji údajně museli křísit. „Mám doma děti a nemohu jít na hranu jako ostatní,“ řekla Koktová.

Ornellu nejvíce na ostrově trápil hlad, hned po vyřazení ještě na letišti proto zamířila do fast foodu. „Na ostrově jsme měli takový hlad, že jsem normálně chodila do moře jíst takovou tu trávu (mořské řasy, poznámka redakce),“ smála se Ornella Koktová už v pohodlí domova. Tehdy jí ale do smíchu vůbec nebylo.

Podmínky jsou pro soutěžící skutečně drsné. „Jednou jsme dostali banán, tak jsem ho hlady snědla i se slupkou, to by mě nikdy nenapadlo, že udělám,“ uvedla Ornella s tím, že v moři se nic chytit nedalo, protože v tomto místě neplavou žádné ryby.

„Různé soutěže se natáčí přesně v poledne kvůli světlu, kdy do vás pere slunce, to jsem vůbec nezvládala,“ přidává drsnou zkušenost influencerka.

Evakuace ze Survivor 2024: Čtyři lodě ztroskotaly

Prozradila, že nedávno museli být všichni soutěžící evakuováni z ostrova kvůli blížícímu se hurikánu. „Museli jsme se za dvě minuty sbalit a bylo to drama, kolem nás snad čtyři jiné lodě ztroskotaly. Dostaly jsme odpornou plesnivou záchrannou vestu,“ řekla Koktová.

Nejvíce podle ní kromě hladu a slunce na soutěžící dopadal nedostatek informací. „Neřeknou vám, co je za den, kolik je hodin, kam vás vezou, co se bude dít, nemáte spojení se světem a do toho přijde bouře a evakuace,“ popsala situaci na ostrově.

Survivor 2024: Hráči se promíchají a chystá se velké překvapení, prozradil Novotný!

Ornella Koktová: Rumuni nám ukradli rýži

Evakuované soutěžící produkce převezla do národního parku ve vnitrozemí, kde měli náhradní přístřešek. A protože se Survivor natáčí pro více zemí najednou, nedaleko byli i soutěžní kmeny ze zahraničí. „Kousek od nás byli Rumuni, což byla také dobrá kauza, protože nám ukradli rýži,“ obvinila zahraniční hráče Ornella.

„Takže jsme spala v džungli, kde slyšíš hrozné věci, nedaleko nás byly zebry, po obličeji mi lezla tarantule, omylem jsem ji hodila na Mikýře a všichni jsme tam řvali,“ řekla Ornella.

„V noci jsme se museli tulit“

Dodala, že po bouři byla na ostrově hlavně v noci zima. „Museli jsme se k sobě při spaní tulit, takže jsme měla vedle sebe čtyři frajery,“ dodala Ornella. Prozradila i to, jak to mají dívky na ostrově s menstruací. „Dostali jsme tampony, ale jinak nic, aniž zubní kartáček, ani zubní pastu,“ tvrdí influencerka.

Hráči podle ní nedostávají ani opalovací krém, přestože se soutěže natáčí hodiny na spalujícím slunci v pravé poledne. Riskují tak spálení a rakovinu kůže. „Žádný opalovací krém jsme nedostali, což pro mnohé byl opravdu problém, proto třeba Mikýřovi dovolili klobouk, aby se nespálil a Ivanka Jirešová si na pleť matlala kokos,“ dodala Ornella.

Jaké další pikantérie prozradila, si můžete pustit v rozhovoru na Herohero v pořadu Agáta a Ornella, který má s kamarádkou Agátou Hanychovou.

Survivor 2024: Hráči se promíchají a chystá se velké překvapení, prozradil Novotný!

Přejít nahoru