Moderátor Survivor 2024 Ondřej Novotný televizi hájí, že se pro kvalitu snaží dělat maximum. Zdroj: Voyo

Survivor 2024: Hráči se promíchají a chystá se velké překvapení, prozradil Novotný!

Reality show Survivor 2024 se pomalu rozjíždí. Zatím hru opouští ti, co na ní nemají, postupně ale bude hra přitvrzovat. Moderátor Ondřej Novotný připustil i jedno překvapení.

Moderátor Ondřej Novotný dnes shrnul uplynulých šest dílů reality show Survivor. Ta byla zatím spíše ve znamení seznamování s hráči, kterých na ostrov přijelo hned 24, tedy dvanáct v každém kmeni a pro diváky to tak byl trochu chaos.

Sám moderátor Novotný připouští, že má někdy chaos v tom, kdo je vlastně s kým v alianci a že je to zkrátka někdy „guláš“. To se ale postupně s ubývajícím počtem hráčů začne měnit a soutěž nabere obrátky i napětí.

Nasadí Survivor 2024 ostrov vykoupení?

Hlavně ale hru postupně opustí ti, kteří nepřijeli vyhrát a zůstat až do konce a od začátku skuhrali, že chtějí domů. Vůbec totiž nečekali, že nejdrsnější reality show bude opravdu tak drsná – naprostý hlad, spalující slunce, spánek na tvrdé zemi bez střechy nad hlavou. Do toho drsné a vyčerpávající soutěže.

Jeden z diváků se Novotného v dnešní rekapitulaci na Yess TV ptal, zda by nebylo dobré duely nahradit takzvaným ostrovem vykoupení, který známe třeba z předchozí podobné show Robinsonův ostrov.

Soutěžící, kteří vypadnou po vyloučení na kmenové radě tam žijí, aniž by o tom ostatní hráči věděli. Později na ně bude čekat šok, když se budou muset utkat o přežití v soutěži s těmi, o nichž si mysleli, že jsou dávno doma.

Ondřej Novotný: Budete ještě překvapení

„Nemohu nic prozrazovat, ale myslím, že speciálně tebe letošní Survivor potěší,“ reagoval na tento dotaz Ondřej Novotný.

Na ostrov vykoupení reagoval i v dalším dotazu, příliš nadšený ale z této myšlenky není. „Nemám ostrov vykoupení rád. V Robinsonově ostrově ho vyhrál Martin Složil, hrál sice podle pravidel, ale nebyl tím, koho bych si představoval za vítěze. Dlouhou dobu nebyl ve hře, jen na ostrově vykoupení vždy přivítal další hráče, mohl s nimi být za dobře a pak je jednou za čas v soutěži porazil,“ říká Novotný.

I proto potom dostal nejvíce pozitivních hlasů na finálové kmenové radě. Jak to bude v letošní řadě, je zatím záhadou. Podle slov Ondřeje Notového se však chystá překvapení, které proti minulé řadě podstatně zamíchá děním.

Hráči se částečně promíchají

Už tento týden se nejméně dva hráči z obou kmenů promíchají. Každý kmen bude muset jednoho obětovat a vyměnit. Pravděpodobně se zástupci týmů utkají o to, koho si budou moci vybrat a následně dojde k důležitému promíchání.

Budou hráči v nových kmenech posilou, nebo přítěží. Vymění se nejslabší, nebo nejsilnější hráči? Bude určitě zajímavé sledovat, co to udělá se hrou, která se začne postupně rozjíždět a dramatizovat.

Masakr v Survivor 2024: Ornella Koktová to vzdala! Vypadla i další hvězda Rachel!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru