Seriál Odznak Vysočina. Zdroj: TV Nova

Odznak Vysočina nebude! Televize mění program kvůli finále mistrovství světa v hokeji!

Televize to vzdávají! Proti finále mistrovství světa v hokeji nemají šanci a tak vyřazují premiérové vysílání. Například televize Nova dnes ruší vysílání premiérového dílu seriálu Odznak Vysočina.

Televize Nova už v sobotu vyklidila hlavní vysílací čas hokeji, když místo premiérového dílu vědomostní soutěže Superlov nasadila reprízovaný díl. Po dva týdny nepřidávala nové díly Superlovu ani na platformu Voyo. Změny v programu provádí ale TV Nova i v neděli.

Televize mění program kvůli mistrovství světa v hokeji

Od 20:20 hodin se totiž Česko utká se Švýcarskem o zlato ve finále Mistrovství světa v hokeji a dá se očekávat, že hokej na ČT Sport zkrátka vyhraje ve všech domácnostech. Vysílat jiný premiérový pořad nebo díl, by znamenalo zahodit nákladné investice na natáčení. Prostě na to nikdo koukat nebude.

„Manžel nahlásí pohřešování své ženy a projeví obavu, že spáchala sebevraždu. Tělo však není k nalezení a okolo podezřelého zmizení se začíná rojit řada otazníků. Nález těla pak policistům definitivně zamotá hlavu,“ takto ještě v sobotu lákala televize na zbrusu nový díl tohoto seriálu. Po vítězství českých hokejistů v semifinále nad Švédskem je ale všechno jinak.

Kdy budou dávat Odznak Vysočina?

„Abyste mohli fandit hokejistům a zároveň nepřišli o premiérový díl vašeho oblíbeného seriálu Odznak Vysočina, výjimečně zařazujeme v neděli od 20.20 reprízu Kriminálky Anděl,“ potvrdila televize Nova.

Nový díl seriálu Odznak Vysočina se jednoduše posune o týden, diváci tak o něj nepřijdou, pustit si jej mohou samozřejmě i na Voyo.

Odznak Vysočina patří mezi nejsledovanější tuzemské seriály. Úvodní díl třetí řady seriálu Odznak Vysočina sledovalo 987 tisíc diváků a patří tak nejsledovanějším pořadům celé neděle.

Lístky na finále mistrovství světa v hokeji za cenu zlata! Lidé dají i 80 tisíc za 2 lístky!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *