Zamilovaný pár modelka Markéta Břízová a survivor Tomáš Weimann. Foto: Instagram

Nová přítelkyně vítěze Survivora: Před Tomášem drsný rozchod!

Jak jsme vás jako první informovali, vítěz vítěz novácké reality show Survivor Tomáš Weimann si po letech osamoceného života našel přítelkyni. Ta prozradila, že má za sebou velmi dramatický rok.

Roky žil sám a jak říká, hledal sám sebe. Atraktivní vysportovaný Tomáš Weimann je přitom bezesporu skvělou partií – příjemný, inteligentní a teď navíc se 2,5 miliony v kapse za vítězství reality show TV Nova Survivor. Slavný trosečník ale konečně svou lásku našel. Je jí modelka a podnikatelka Markéta Břízová.

Maminka malého chlapečka Kristiána teď prozradila, že má za sebou velmi dramatický rok a drsný rozchod. Navíc teď čelí útokům některých fanoušků na Instagramu, kteří ji kritizují, že s malým miminkem odešla z jiného vztahu. Všechno je ale jinak.

„Trosečníka jsem neviděla, byl to těžký rok“

„Přiznám se, že letos jsem díky životní situaci ještě neměla puštěnou televizi a tedy zatím Survivor ani nic jiného neviděla… Vlastně by mě ani nenapadlo, že bych mohla zaujmout takovou osobnost. Vztah se známou tváří vnímám spíše jako mínus než plus. Nikdy jsem netoužila po pozornosti tohoto typu,“ rozvyprávěla se modelka.

Jak sama říká, fascinuje jí, jak lidé neustále řeší cizí životy místo těch vlastních… „Jak dokážou být zlí, sprostí a nepřející, aniž by znali skutečnost a fakta. To, že mám malé miminko, neznamená, že jsem žila ve šťastném a spokojeném vztahu. Finanční zabezpečení se štěstí také nerovná. Kdyby vztah funkční a naplněný láskou byl, nerozešli bychom se, logicky,“ sdělila svým fanouškům Markéta Břízová.

Podle svých slov není zastáncem názoru držet pohromadě nešťastnou rodinu zuby nehty jen kvůli dítěti. Míní, že dítě ze svých rodičů vnímá a nasává absolutně vše a cítí Váš smutek i radost…

„Ruku na srdce – kolik z Vás žije v opravdu šťastných a funkčních partnerských vztazích? Láskyplných, podporujících, respektujících? Já totiž téměř nikoho. Těchto lidí je opravdu pomálu,“ prohlásila modelka.

Zdůraznila, že rozchod s mužem, o němž fanoušci říkají, že je dřevorubec, prý nezavinila sama. „Rozchod byl iniciován protistranou a odehrál se ve velmi nepříjemném stylu. Tímto bych situaci uzavřela. Nikdy v životě veřejně nebudu sdílet, proč a jak to mezi mnou a otcem mého dítěte skončilo,“ uvedla Markéta.

„Každopádně už skoro 5 měsíců žiju s Kristiánkem sama a nevidím důvod, proč bych nemohla navázat nový vztah, obzvláště vzhledem ke všem okolnostem. Svého bývalého partnera si velmi vážím, i přes to, co se mezi námi stalo. Jsem mu vděčná za spousty věcí, především ale za úžasného syna. Navždy bude mít v mém srdci místo. Vycházíme spolu teď už skvěle, troufám si říct. Věřím, že tomu tak bude i nadále,“ dodala modelka.

Tomáš Weimann se k lásce k Markétě vyznal v týdnu na svém Instagramu. Napsal o modelce láskyplné vyznání, které si můžete přečíst tady.

Přejít nahoru