Nela Slováková ukázala nahý zadek. Foto: Instagram

Sexbomba Nela Slováková provokovala nahým zadkem a pak zdrhla do Chorvatska

Influencerka a podnikatelka Nela Slováková, která se nejvíce proslavila v jedné z prvních reality show Hotel Paradise, pořádně podráždila diváky na módní show na Špilberku.

Některé diváky akce Fashion Night v Brně podráždil model z dílny návrhářky Debbie Brown, který Slováková vynesla. Šaty odhalovaly dekolt, bříško a samozřejmě nechyběl vysoký rozparek. Co ale především přítomné pány opravdu potěšilo, byl prakticky holý zadek influencerky.

Na videu, které sama zveřejnila na svém instagramu je vidět, jak některé divačky odhalený zadeček pořádně dráždí a opovržlivě jej komentují. Z toho si ale Nela nic nedělá, dobře ví, že se svojí vymakanou postavou, kterou formuje pravidelně ve fitku a běháním, si může částečné odhalení dovolit.

Pravdou je, že pánové jistě krásný opálený a kulatý zadeček ozdobený tetováním skutečně potěšil. U dam tak spíš převládala pořádná závist.

Jako podnikatelka Nela Slováková dobře ví, jak na sebe strhnout pozornost a dělat si tak bezplatnou reklamu. A ta se jít teď coby dodavatelce kvalitních plavek pod značkou Neonky a šatů před létem náramně hodí.

Brzy navíc se svým partnerem, slovenským hokejistou Lukášem Kozákem, otevřou v Chorvatsku rezidenci Casa Žabka, v níž nabídnou zájemcům luxusní apartmány u moře. Kvůli tomu také Slováková neustále pendluje mezi Brnem a Chorvatskem. Vyrazila tam i po svém provokativním vystoupení na Fashion Night.

Je zjevné, že Nela je velký dříč, ale neustálá práce a nekonečně dlouhé štreky za volantem, ji dávají pořádně zabrat.

„Po tom neskutečném maratonu, co jsem za posledních asi 14 dnů měla, jsem fakt úplně dojebaná. Nejsem schopná ničeho,“ postěžovala si fanouškům na Instagramu, kde má závratných 388 tisíc sledujících.

Luxusní rezidence u moře

Především s partnerem finišují práce na rekonstrukci chorvatských apartmánů. Sexy podnikatelka se tak musela nejednou pořádně umazat a makat na stavbě. Výsledkem ale bude luxusní rezidence s vlastním bazénem a výhledem na moře, který skutečně bere dech.

Nejvíce je podnikatelka pyšná na foukanou fasádu, která imituje obložení kamenem. Také vybavení interiéru plánuje pro své hosty v maximálním luxusu. „Tady bude krb s grilem a posezení s výhledem na moře,“ provází své fanoušky po pozemku alespoň přes Instagram. První zájemci by se mohli v domě ubytovat ještě letos.