Milan Peroutka představil nový videoklip ve Snídani s Novou. Repro: TV Nova

Milan Peroutka představil nový videoklip, zahrál si v něm s manželem

/VIDEO/ Fanoušci Milana Peroutky jsou nadšení z nového videoklipu. Zahrál si v něm i Peroutkův manžel Dominik. Zpěvák obnovil také zrušený účet na YouTube.

Nový videoklip představil Milan Peroutka po velmi dlouhé době, a to v živém vysílání Snídaně s Novou. Dlouho žádné videoklipy nepřidával už proto, že před časem přišel o svůj YouTubde kanál, který dlouho budoval. Kvůli jednomu klipu, kde se objevila část odhaleného těla, mu byl zrušen.

Teď tak začíná na YouTube znovu a hned s premiérou nového klipu. „Jmenuje se V bouři a je hlavně o tom, co teď nejen veřejně ale i v soukromí prožívám,“ řekl zpěvák Milan Peroutka. V klipu hovoří o životní bouři, ve které už nechce stát a nechce mít strach z osudu.

Každý z fanoušků pochopí, že na mysli má nedávnou svatbu s mužem – Dominikem Roubínkem. Dlouhé roky přitom Peroutka tajil, že je gay a léta randil s dívkami, například herečkou Michaelou Tomešovou. Pro mnoho lidí byla utajovaná svatba Peroutky a Roubínka na zámku Mcely překvapením. Více o svatbě informovaly ČRzprávy tady.

Dominika zapojil také do nového klipu. „Ani jsem se ho neptal, natočil jsem už jednu verzi a nelíbilo se mi to. Jednou jsem se probudil a řekl jsem Dominikovi, že to natočím znovu a on bude na konci hrát. Hned souhlasil,“ prozradil zpěvák.

Dodal, že spolu s manželem teď tráví skoro všechen čas. „S Dominikem trávíme čas pořád, včera jsme měli dva koncerty, díky tomu vidí, kolik je to práce a ježdění. Je taková moje pravá ruka,“ dodal Milan Peroutka.

Tady je nový videoklip Milana Peroutky:

Video: Nový videoklip Milana Peroutky (pro přehrání je třeba povolit cookies).