Pieta Michala Davida kvůli neštěstí na Filozofické fakultě.

Michal David a další celebrity: Takový útok jsme u nás nečekali

Lucie Bílá, Michal David a další české celebrity reagují na velké neštěstí, které se dnes stalo v Praze. Pro všechny je to šok, že se něco takového mohlo stát.

České celebrity reagují na čtvrteční neštěstí, kdy 24letý student David K. zastřelil 14 lidí na Filozofické fakultě v Praze a další desítky zranil. Následně zastřelil sám sebe.

Hrůzný čin šokoval celou zemi. Na neštěstí reagují i české osobnosti.

Vždy jsem si myslel, že to, co jsme mnohdy sledovali v USA nebo jiných zemích, se u nás nemůže stát…“ říká hudebník Michal David. „Soucítím se všemi a vyjadřuji hlubokou soustrast všem, kterých se tato dnešní tragická událost bezprostředně týká. Navíc v tomto adventním čase,“ dodal David.

„Mnoho lidí přišlo o život a to je velice smutné a bolestivé pro nás všechny… Může se to stát každému z nás. Pomodlete se, prosím, za ty, kteří už nejsou mezi námi a i za ty, kteří tady zůstali osamoceni bez svých milovaných,“ vyzval dále Michal David.

Upřímnou, hlubokou soustrast všem pozůstalým toho strašného činu vyjádřila také zpěvačka Monika Absolonová. „Hodně psychické sily všem, kteří tuhle hrůzu zažili v bezprostřední blízkosti a hodně energie všem složkám IZS a nám všem co nejméně strachu a úzkosti z tohoto hrůzného činu. Modlím se, aby se už nikdy nic takového nestalo.

„Je mi to tolik líto,“ reagovala na událost zpěvačka Lucie Bílá. „Myslím teď na rodiny a přátele těch kteří nás dnes opustili, objímám všechny, které dnes zasáhla tragédie, která se už nikomu z nás nevymaže z paměti…,“ uvedla Lucie Bílá.

Herečka Bernášková: Při útoku jsme seděli naproti a začali se modlit!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru