Herečka Jana Bernášková. Foto: Nextfoto

Herečka Bernášková: Při útoku jsme seděli naproti a začali se modlit!

Herečka Jana Bernášková v okamžiku šokujícího útoku, při kterém šílený vrah zastřelil 14 studentů, seděla naproti v restauraci. Viděla přitom utíkající studenty.

Herečka Jana Bernášková popsala, že v okamžicích hrozné tragédie, se zrovna nacházela v restauraci Turquoise Mediterranean kitchen Prague naproti Filozofické fakultě, kde v tu chvíli probíhalo krvavé řádění šíleného vraha Davida K. Ten dlouhou střelnou zbraní zabil 14 studentů a pak i sám sebe.

„Seděli jsme deset metrů od Filozofické fakulty a v klidu jedli dort a pili kafe a náhle zjistili, že se vedle nás přes ulici děje tato tragédie. Koukali z okna na pobíhající studenty na římsách a nemohli jim nijak pomoci,“ popsala těžké okamžiky Jana Bernášková.

Všichni hosté restaurace byli v šoku. „Celá restaurace se zastavila a začala se hromadně modlit. Ano. Věřící, nevěřící… všichni se modlili za rychlý konec a za všechny duše, které bohužel zemřely,“ uvedla Bernášková.

Dodala, že v restauraci museli hosté zůstat několik hodin, než mohli odejít. „Všem pozůstalým vyjadřuji upřímnou soustrast,“ dodala herečka.

Zastřelil tátu a pak jel vraždit do Prahy. Tenhle mladík popravil 14 lidí!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru