Kazma oznámil, že zbývá jen 7 dnů do konce soutěže o milion dolarů. Foto: Instagram

Kazmova Šifra: zbývá jen 7 dnů na rozluštění! Kazma zveřejní nové nápovědy

Kazmova šifra stále odolává, ale hra se chýlí ke konci! Na rozluštění Kazmovy šifry a získání výhry 22 milionů zbývá pouhý jeden týden! Přijdou nové nápovědy.

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch dnes vystoupal k monumentu u Lysé nad Labem a na sloupu stiskl červené tlačítko. Okamžitě tím začal odpočet 7 dnů, do kterých je třeba rozluštit šifru z Kazmova filmu: ONEMANSHOW: The Movie!

Kdo si tedy myslel, že na luštění šifry a získání desetimístného kódu nezbytného k otevření trezoru s milionem dolarů tedy v přepočtu asi 22 miliony korun, zbývá dost času, ten se pletl. Zbývá už jen pouhý týden!

Jaké nápovědy zatím známe? Kompletní přehled najdete tady!

Dnes je to přesně měsíc od premiéry filmu ONEMANSHOW: The Movie v kinech. Od té doby v Praze Holešovicích na Výstavišti stojí trezor s jedním milionem dolarů a čeká, až ho někdo otevře,“ řekl Kazma Kazmitch fanouškům v pondělí večer.

Uvedl, že film vidělo již přes půl milionu diváků a čtecím zařízením trezoru prošlo již přes sto tisíc karet vydávaných ke vstupenkám k filmu. Přesto se do té doby nenašel jediný člověk, který by přišel s tou správnou výherní kartou, nebo spolu s kartou zadal v terminálu správný kód,“ uvedl Kazma.

Hra se táhne nečekaně dlouho

Přiznal, že nečekal, že hra potrvá takto dlouho a že pojede mnohem rychleji a že touto dobou bude dávno známý vítěz. „Jak se ale ukázalo, šifra je pro spoustu lidí složitější, než se zdá a výherní karta je touto dobou ještě někde v českých kinech, nebo ji má někdo z diváků doma u sebe a vůbec netuší, že má doma na poličce 22 milionů korun,“ řekl Bartošek.

Zároveň dodal, že trezor na pražském Výstavišti nemůže být věčně a hra se chýlí ke konci. Následně na sloupu, který se tyčí nad betonovými kvádry u Lysé nad Labem se znaky, jež jsou součástí šifry, stiskl červené tlačítko. V tu chvíli začal odpočet sedmi dnů do konce hry.

Snaha nalákat lidi zpátky do kina

A pak přišla další snaha, jak nalákat lidi znovu do kin, protože po raketovém startu o prvním víkendu se sledovanost ONEMANSHOW: The Movie rapidně propadá. Lákat do kin mají nové nápovědy, kde ve filmu hledat indicie k rozluštění šifry a získání desetimístného kódu nutného pro otevření trezoru s milionem dolarů.

Je to tak, zbývá posledních 7 dnů do konce hry, a proto jsem se rozhodl, že každý den po dobu 7 dnů budu zveřejňovat na svém Instagramu nápovědy, kde se ve filmu nachází indicie,“ uvedl Kazma. To vše, dokud nevyprší odpočet, nebo konečně někdo neotevře nedobytný trezor.

Co s miliony bude, pokud je nikdo nevyhraje? To se snad brzy dozvíme…

Útočil tyčí na Kazmův trezor, teď se mladík omlouvá. Proč to udělal?