Kazma zavěsí kontejner s milionem dolarů pod vrtulník. Zdroj: IG

Finále Kazmovy soutěže je tady! Kazma vysype milion dolarů z vrtulníku

Prozrazeno! Kazma Kazmitch oznámil finále své soutěže o milion dolarů! Kazmova hra skončí tak, že milion dolarů vysype z vrtulníku!

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch již rozhodl, co udělá s výhrou jednoho jeden milionu dolarů, tedy asi 22 milionů korun, které byly několik týdnů uložené v trezoru na pražském Výstavišti. Finále Kazmovy hry je tady!

Dostat milion dolarů mohl ten, kdo s pomocí karty vydané ke vstupenkám k jeho filmu ONEMANSHOW: The Movie zadá správný desetimístný kód, který bylo možný získat vyluštěním šifry. To se však ve stanoveném termínu nikomu nepodařilo a tak Kazma začal řešit, jak jinak z penězi naložit.

Teď už je jasné, jak Kazmova soutěž o milion dolarů skončí. „Nejčastěji jste nám psali, abychom někomu pomohli a dali na něco dobrého, abychom peníze rozdělili mezi ty, kteří hráli naši hru anebo, abychom udělali nějakou další show. Dlouho jsem přemýšlel, co s tím a pak mě napadlo všechny tři věci spojit dohromady,“ řekl Kazma Kazmitch.

Poukázal na příběh malého Martínka, který vzedmul před pár týdny v celém Česku obrovskou vlnu solidarity. Na nemocného chlapce se ve veřejné sbírce vybralo více než 150 milionů korun. „Martínek tak už naštěstí své peníze má, ale na Donio jsou desítky dalších příběhů, které si zaslouží naši pozornost,“ řekl Kamil Bartošek.

QR kódy pro dobrou věc

Ukázal přitom QR kódy, které odkazují na příběhy lidí na Donio.cz, kteří potřebují finanční pomoc. Každý kód je nastaven na platbu v hodnotě 22 korun, tedy v symbolické hodnotě jednoho dolaru.

Těch kódů jsme vytiskli milion a nalepili jsme je na každou bankovku, aby každá z nich měla smysl, aby každá z nich nesla příběh někoho, kdo ji potřebuje. A jak velký smysl budou dohromady mít, o tom rozhodnete vy,“ prohlásil Kazma.

Kontejner s milionem dolarů

Jak tedy Kazmova hra skončí? Kazma Kazmitch k tomu využije lodní kontejner, ve kterém v rámci jiné hry před lety zakopal své auto pod zem a který teď s pomocí popruhů zavěsí pod vrtulník. „Během příštích pár dnů se někde nad Českou republikou vznese nákladní vrtulník, který bude mít pod sebou zavěšený kontejner plný jednodolarových bankovek,“ prozradil Kazma.

Ten kontejner má zespodu obří vrata, ta se v jeden moment někde nad Českou republikou otevřou a z nich se vysype milion dolarů v jednodolarových bankovkách. „Všechno, co si nasbíráte, je vaše a co s tím uděláte, je na vás,“ dodal Kazma.

Kdy a kde se to stane, se dopředu dozví jen ti, kteří si v uplynulých dnech na webu aktivovali svoji hrací kartu. Možnou indicií by ale mohla být skutečnost, že podle zjištění ČRzpráv natáčel Kazma video s vrtulníkem na letišti v Mladé Boleslavi. Podrobnosti tady.

Kdy a kde rozhází Kazma miliony z vrtulníku? Víme, kde natáčel video

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru