Kazma natáčel video o vysypání milionů na letišti v Mladé Boleslavi. Zdroj: IG

Kdy a kde rozhází Kazma miliony z vrtulníku? Víme, kde natáčel video

Tisíce lidí, kteří si zaregistrovali soutěžní kartu do Kazmovy soutěže o milion dolarů si kladou otázku, kdy a kde Kazma milion vysype z vrtulníku?

Jak už od nás víte, Kazma Kazmitch rozhodl, že milion dolarů, tedy asi 22 milionů korun, vysype z vrtulníku a lidé si je budou moci na zemi posbírat. Jde o milion dolarů, který nikdo nevyhrál v jeho hře, jež byla součástí filmu ONEMANSHOW: The Movie. Jenže nikdo nedokázal rozluštit šifru a otevřít trezor na pražském Výstavišti, kde byly peníze uloženy.

Video: Kazma vysypal miliony nad Lysou, lidé sbírali bankovky do igelitek

Kazma po vypršení termínu musel trezor z Výstaviště odvézt, ale řekl, že si peníze nenechá. Jak je ale rozdat spravedlivě? Nedávno oznámil, že nejspravedlivější bude, když peníze rozměněné na jednodolarové bankovky naloží do lodního kontejneru, ten zavěsí pod vrtulník a na utajovaném místě v České republice tuto hromadu peněz z výšky vysype.

„Co si nasbíráte, to bude vaše a je jen na vás, co s penězi uděláte,“ říká Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch. Dodal, že každá bankovka bude navíc obsahovat samolepku s QRkódem, který bude odkazovat na stránku Donio se sbírkami pro zdravotně handicapované lidi, kteří potřebují finanční pomoc.

K tomu, aby člověk mohl posbírat co nejvíce bankovek, je potřeba být včas na správném místě. Kde a kdy budou bankovky z vrtulníku vysypány se s předstihem dozví jen ti, kteří byli na jeho filmu a získali tedy ke vstupence hrací kartu a tu si v uplynulých týdnech do druhého kola hry zaregistrovali. Před vysypáním peněz jim přijde SMSka.

Kazma video natočil v okolí Mladé Boleslavi

Kde to místo bude, by chtěl s předstihem vědět asi každý, komu by se hodily nějaké peníze navíc. Určitou nápovědou může být lokalita, kde Kazma natočil propagační video, ve kterém svým fanouškům sdělil postup, jak s penězi naloží a jaká budou pravidla druhého kola soutěže.

Video podle pozadí, které tvoří komín automobilky Škoda a také hangár s nápisem Škoda, prozrazuje, že jde o letiště v Mladé Boleslavi. Je možné, že právě tam má Kazma domluvené pronajmutí vrtulníku a také uložení kontejneru, v němž bude uložen milion dolarů v jednodolarových bankovkách.

Bude to právě okolí Mladé Boleslavi, nebo východní část Prahy, kde Kazma svůj milion dolarů vysype? Na to samozřejmě Kazma neodpoví. Zatím není jasné, kdy přesně se akce odehraje a kdy účastníci soutěže dostanou SMS zprávu. Od oznámení postupu druhého kola hry utekl už týden a Kazma se zatím odmlčel.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru