Kazma a jeho miliony. ve videoklipu k filmu Onemanshow Foto: IG

Kazma oznámil druhé kolo soutěže o miliony, jak postupovat?

Druhá šance vyhrát 22 milionů z Kazmova filmu ONEMANSHOW: The Movie. Kazma ve čtvrtek oznámil, že spouští druhé kolo hry. Návod, jak se přihlásit do druhého kola!

Rozluštit šifru a otevřít trezor na pražském výstavišti s milionem dolarů, tedy asi 22 miliony korun, se pokoušely tisíce lidí několik týdnů. Nikdo ale nepřišel na desetimístný kód, který byl součástí Kazmova filmu ONEMANSHOW: The Movie a který byl spolu s kartou potřeba k otevření trezoru. A tak Kazma Kazmitch musel trezor umístěný na pražském Výstavišti 25. září vybrat sám.

Prozrazeno: Kazma vysype milion dolarů z vrtulníku nad Českou republikou. Více čtěte zde!

Kamil Bartošek ale vzápětí ujistil: „Ty peníze patří někomu z vás, já z nich neuvidím ani korunu.“ Vzápětí vyzval, aby sami lidé svými hlasy rozhodli, na co bude 22 milionů korun určeno a završí se tak celá Kazmova show, která do značné míry ovládla letní kina a mediální prázdninové dění v České republice.

Lidé podle Kazmy poslali stovky tipů, jak má s penězi naložit. To by ale nebyl Kazma, kdyby nepřišel s vlastním nečekaným plánem B. Lidé teď mají šanci o milionový balík znovu soutěžit! „Všichni, kdo máte z kina hrací kartu, si naskenujte QR kód a registrujte se do druhého kola,“ řekl Kazma.

Zájemci tak naskenují QR kód své karty přes fotoaparát svého mobilu, to je nasměřuje na příslušnou stránku, kde svou kartu zaregistrují do druhého kola hry.

„Na aktivaci všech karet je 14 dní. Kdo kartu ještě nemá, má šanci si ji ještě vyzvednout,“ řekl Kazma. A to znamená jít ještě do kina. Bartošek tak vymyslel, jak znovu lákat lidi do kina. Jak potom bude možné kartu použít, prozradí Kazma podle svých slov v pravý čas. „Ty peníze budou pro vás, pro všechny, kteří přišli do kina,“ dodal Kazmitch.

Přejít nahoru