Kazmova karta na internetu za 17 tisíc. Zdroj: Bazoš

Kazmova karta za 17 tisíc? Lidé kšeftují s kartami k trezoru s miliony

Šílenství kolem Kazmovy hry o 22 milionů nekončí! Lidé dokonce kšeftují s kartami, bez kterých nejde otevřít trezor s penězi. Někdo je prodává na internetu za 17 tisíc!

Trezor s 22 miliony, který Kazma Kazmitch umístil na pražském Výstavišti, lze otevřít jen s pomocí karet, které lidé získají při zakoupení vstupenky na Kazmův film Onemanshow: The Movie a samozřejmě s pomocí desetimístného kódu. Ten hráči získají jen po rozluštění Kazmovy šifry.

Tohle jsou Kazmovy nápovědy k luštění šifry ukryté v Talentu a seriálu Eliška a Damián. Kompletní přehled známých nápověd!

Základem šifry jsou znaky na betonových kvádrech na kopci u Lysé nad Labem a pomoci s jejich rozluštěním mají různé nápovědy. Kazma dnes naznačil, že jednu z nich ukryl do premiérového dílu seriálu Eliška a Damián, který odvysílá TV Prima v sobotu ve 20.15 hodin.

Nicméně stále je základem k otevření trezoru karta z kina, jedna z mnoha vydaných karet dokonce umí odemknout trezor bez nutnosti zadat kód. Tuto speciální kartu ještě nikdo nepoužil.

Zároveň platí, že kartu lze použít jen jednou, při zadání špatného kódu, má už hráč smůlu. A tak někteří začínají shánět karty další, čehož začínají využívat různí kšeftaři.

Dnes se například na Bazoši objevily inzeráty, kde někteří karty zájemcům prodávají. Obvykle je nabízí za zhruba pětistovku. Jeden z inzerátů ale jednu kartu nabízel za neskutečných 17 tisíc korun. A v nabídce jich bylo hned několik.

Kromě toho, že takový přeprodej může být nezákonný, vystavuje se případný kupující riziku, že prodávající už kartu vyzkoušel a tedy už u trezoru nepůjde použít, je tedy k ničemu. Případný nákup si tak dobře rozmyslete!