Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie na Netflixu. Zdroj: Kazma

Kazma dal svůj film ONEMANSHOW na Netflix, měl být jen v kinech

Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie se dnes nečekaně objevil na Netflixu. Původně přitom měl být dostupný pouze v kinech.

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch opět ukázal, že jeho prohlášení je třeba brát minimálně s pořádnou rezervou. Pro to, aby dostal do kin diváky na svůj film ONEMANSHOW: The Movie, neváhal udělat doslova všechno.

Především od začátku tvrdil, že film bude k vidění jen v kině a kdo ho chce vidět, musí zaplatit vstupenku. Nebyla to však pravda, od dneška je totiž dostupný na streamovací platformě Netflix.

Určitá exkluzivita a Kazmova popularita tak dokázala udělat z filmu nejnavštěvovanější snímek o prvním víkendu v kinech, byť popularita pak postupně upadala.

Nastartovat jí měla soutěž o milion korun, kdy všichni, co si koupili vstupenky do kina, dostali hrací kartu, s níž mohli otevřít trezor na pražském Výstavišti s milionem dolarů (asi 22 milionů korun). Pokud tedy zároveň rozluští šifru vyobrazenou na betonových kvádrech na kopci u Lysé nad Labem.

Nikomu se ale nepodařilo rozluštit šifru a získat kód, který bylo potřeba spolu s herní kartou zadat na čtečce trezoru. A tak Kazma přišel s druhým plánem. Kdo si tuto kartu zaregistroval, dostal před časem zprávu o místu, kde Kazma vysype milion dolarů v jednodolarových bankovkách z vrtulníku.

A tak se také stalo, Kazmitch peníze vysypal nad Lysou nad Labem, kde si je mohli lidé nasbírat. Někteří si tak přišli na statisícové částky.

Kdo tedy film neviděl, tak si ho nyní může pustit v klidu na Netflixu. Tedy pokud ještě vůbec někoho zajímá bez milionové podpory a bez rizika, že už ho jinde neuvidíte. Brzy se totiž jistě objeví i na Nově, nebo na Primě a nebo půjde stáhnout z internetu, jak už to tak bývá.