Kazma poprvé ukázal video, jak vysypal z vrtulníku milion dolarů. Zdroj: IG/Kazma

Kazma ukázal, jak z vrtulníku vysypal milion dolarů! Zase provokoval Fortunu

Kazma provokoval sázkovou kancelář Fortuna. Její název napsal na kontejner, z něhož vysypal milion dolarů na louku u Lysé nad Labem. Dnes ukázal první video!

Kazma Kazmitch dnes poprvé ukázal vlastní video z vrtulníku, z něhož v neděli vysypal milion dolarů v jednodolarových bankovkách na louku u Lysé nad Labem, jak ČRzprávy informovaly. Na peníze už na louce poblíž sloupu a betonových kvádrů, které byly součástí filmu ONEMANSHOW: The Movie už čekaly stovky lidí, kteří v 6 hodin ráno obdržely e-mail se šifrovanou informací o místě shozu peněz.

Záběry ukazují start vrtulníku i samotný let s připnutým lodním kontejnerem. V něm byl uložen milion dolarů v jednodolarových bankovkách. Nad kopcem u Lysé nad Labem je následně Kazma sedící přímo v jednom ze dvou vrtulníků nechal vysypat. Video také ukazuje, jak lidé následně bankovky sbírají do igelitek.

Někteří lidé si díky tomu přišli na pěkné peníze. Milion dolarů totiž představuje asi 22 milionů a i jediná bankovka představovala 22 korun. Jeden z influencerů se dokonce pochlubil, že si nasbíral přes sto tisíc.

Kazma provokoval Fortunu

Nebyl by to ale Kazma, kdyby opět neprovokoval. Tentokrát zamířil na sázkovou kancelář Fortuna, která se objevila v jeho filmu ONEMANSHOW: The Movie a která kvůli tomu požádala soud o předběžné opatření. Žádala, aby Kazma zastavil další promítání filmu, dokud Fortunu z filmu neodstraní, nebo jej neupraví. Kazma to i pod hrozbou žalob odmítl.

Bystré oko si na jeho videu všimne, že právě obří nápis Fortuna nechal Kazma namalovat na bok lodního kontejneru, který byl napěchovaný milionem dolarů. Bude i na to Fortuna nějak reagovat, nebo bude ráda za zřejmě nevyžádanou reklamu?