Herečka Ivana Jirešová těsně před tím, než opustila Survivor 2024. Zdroj: Voyo

Ivana Jirešová po vypadnutí ze Survivor 2024: Skrytou imunitu jsem předala Mártymu!

Herečka Ivana Jirešová prozradila další informace ze zákulisí letošní řady Survivor 2024. „Po vypadnutí jsem nezřízeně jednal, dala jsem si sedm sendvičů,“ prozradila herečka.

Herečka Ivana Jirešová vypadla ze Survivor 2024 ve 14. díle po duelu s Radkem, který ve středu vysílalo Voyo. Dnes prozradila některé podrobnosti ze zákulisí. Nepřipouští si, že by byl duel s fyzicky silnějším Radkem byl nespravedlivý. „Zkrátka jsem nedokázala unést osm prken najednou, to se nedalo,“ řekla Jirešová.

„Pokračovat jsem chtěla, ale bohužel to nevyšlo,“ reagovala na dotazy fanoušků oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde bude hrát i nadále.

Ivana Jirešová: Imunitu jsem záměrně nepoužila

Proč ale na kmenové radě před hlasováním nepoužila skrytou imunitu, když ještě před radou našla její druhou polovinu, nevysvětlila. „Nechtěla jsem ji použít, ale rozhodla jsem se, že dám imunitu Mártymu, který mi tam byl nejbližší,“ uvedla Jirešová.

V 15. díle se tak diváci dozví, že skrytou imunitu má Martin Prágr, který by i díky tomu mohl být jedním z adeptů na postup do finále. Jestli ji sám použije, nebo ji využije pro někoho jiného, je otázkou.

Jirešová prozradila, že ke konci soutěže už byla vysílená a vyhladovělá. „Zhubla jsem za zhruba měsíc 4,5 kila, když jsem tam šla, tak jsem vážila 52 kilo,“ prozradila herečka. Po vypadnutí zaháněla hlad nekonečným přejídáním.

Survivor: Jirešová po soutěži vážila necelých 47 kilo

„Bylo to šílené, hned jsem si dala sušenky, na letišti jsem si koupila velkého skořicového šneka. Doma jsem snědla všechno, dala jsem si kachnu se zelím a třeba sedm sendvičů. Dnes jsem měla zmrzlinu i dezert, což běžně nejím,“ vyjmenovala Jirešová.

Okomentovala i dotaz diváků, jak je možné, že měla na ostrově stále hezky oholené tělo. „Byla jsem před tím dvakrát na depilaci a navíc byly v televizi poměrně dobré záběry,“ smála se Jirešová.

Znovu se divákům omluvila za to, že už dva týdny před tím, než v televizi vypadla, se objevila na veřejnosti. „To mě mrzí, ale každý ví, že Survivor je předtočený a já pracuji pro lidi na veřejnosti a již jsem musela pracovat, nemohu se někde měsíce schovávat,“ řekla Jirešová.

„Štve mě, že chtěli vyhodit Mikýře“

Herečka také dodala, že teď s nadšením sleduje dění v Survivoru i zpětně, protože o některých událostech neměla tušení, například nemohla vědět, co se děje u druhého kmene Lovců. Na jejím týmu Titánů ji mrzelo, že Martin Carev a Yenifer chtěli na začátku odstranit Mikýře (Martina Mikysku). „Je mi to líto, protože Mikýř nás tam od začátku táhnul,“ říká.

Na dotazy diváků také potvrdila, že si hráči na ostrov skutečně nemohli vzít nic jiného než oblečení, nesměli mít ani make-up nebo mobilní telefon.

„Byli jsme pod neustálým dohledem kamer, sami kameramani spali nedaleko v dřevěných chýších, kam my jsme nemohli,“ prozradila Jirešová.

Ze Survivor 2024 vypadla ve 14. dílu vyhublá a zničená herečka Ivana Jirešová