Ze Survivor 2024 vypadla herečka Ivana Jirešová. Zdroj: Voyo

Ze Survivor 2024 vypadla ve 14. dílu vyhublá a zničená herečka Ivana Jirešová

Reality show Survivor Česko a Slovensko 2024 má za sebou další kmenovou radu a další nepříjemné vyřazování. Ve 14. dílu ze soutěže vypadla herečka Ivana Jirešová.

Zdecimovaná a vyhublá. Tak skončila herečka Ivana Jirešová po téměř dvou měsících skoro bez jídla na ostrově v Dominikánské republice. „Mám úplné boláky po těle,“ ukazovala před jednou ze soutěží v Survivor 2024 viditelně vyhublá Jirešová.

Ivana Jirešová vyhublá na kost

Do nejdrsnější reality show šla už na začátku jako štíhlá žena, která toho příliš nesní, navíc pravidelně cvičí jógu. Další týdny bez jídla plné namáhajícího pohybu v soutěžích, udělaly své a již tak štíhlá žena zhubla doslova na kost.

Jirešová se přesto v Survivor 2024 držela statečně a na rozdíl od jiných soutěž předčasně a dobrovolně neopustila třeba jako influencerka Rachel nebo Ornella Koktová. I přes bolesti a slabost Jirešová dál přespávala na tvrdé zemi a s nedostatkem jídla aktivně bojovala v soutěžích o odměnu či imunitu.

„Jsem ráda, že jsem si mohla dát jednu vařenou bramboru a že jsme vyhráli polštářek, protože už mám strupy z otlačenin tady na těch kostech,“ ukazovala na kosti ve spodní části zad Jirešová už v 9. díle reality show Survivor.

Nedostatek jídla v jejím kmeni Titánů zhoršoval i fakt, že její tým mnoho soutěží nevyhrál. Zaplnit žaludky se jí i spoluhráčům podařilo až díky dražbě v 11. díle. V minulém 12. díle pak Survivor dobrovolně opustil fitness trenér Jakub Bína, který uvedl, že odchází kvůli pískání v uchu. Po následném duelu vypadl hasič Filip, který záměrně vzdal souboj, aby mohl domů.

Filipovi kvůli odchodu ze Survivor 2024 hrozí vysoká pokuta

Sám potom naznačil, že ze soutěže musel odejít, protože neměl vyjednané delší volno v zaměstnání. Kolínský hasič i s takovým vědomím odjel na Survivor a celou dobu nervózně řešil, kdy se dostane do duelu a bude moci jít domů. Zřejmě si uvědomil, že výhra není jistá a tak nechce přijít o práci.

Teď mu za takové jednání hrozí pokuta 2,5 milionu korun, protože s novou podepsal smlouvu a zavázal se v Survivoru bojovat co nejdéle. I proto nejspíš zahrál divadýlko s duelem. Jeho kmen před tím záměrně vypustil souboj o imunitu právě proto, aby mohl nominovat Filipa na kmenové radě do duelu.

Jirešová už je tři týdny doma

Na rozdíl od něho herečka Jirešová statečně vydržela až do 14. dílu, který Voyo vysílalo 10. dubna. V něm vypadla po duelu s Radkem Polomíkem poté, co Titáni prohráli souboj o kmenovou imunitu. Bohužel vysílená herečka, neměla šanci duel vyhrát.

„Chtěla bych vám říci, že se Survivor dá vyhrát s čistým štítem a doufám, že v poslední trojce bude alespoň jeden z Titánů. Přeji vám, abyste hráli čestně a moudře,“ dodala Jirešová.

S ohledem na to, že Survivor je několik týdnů předtočený, byla už koncem března Jirešová spatřena na letišti, jak se vrací domů. V posledních dnech už na veřejnosti ani neskrývala a například hrála v divadle, nebo přišla na akci své dcery.

Na Jirešové bylo i v Čechách vidět, že i dlouhé dny po skončení v soutěži stále vyčerpaná, hubená a slabá. Dcera jí dokonce musela podepírat.

Ivana Jirešová po vypadnutí ze Survivor 2024: Skrytou imunitu jsem předala Mártymu!