Suzanne Somersová v oblíbeném seriálu Krok za krokem. Zdroj: Nova Fun

Hvězda seriálu Krok za krokem prohrála svůj boj s rakovinou

Hvězda Čechy tolik milovaného komediálního seriálu Krok za krokem Suzanne Somersová zemřela. Prohrála svůj boj s rakovinou.

Suzanne Somersovou zná snad každý Čech starší dvaceti let. V začátcích komerčních televizí v Česku se obrovské popularitě těšil seriál Krok za krokem, kde Somersová ztvárnila hlavní roli sympatické blondýnky Carol Lambertové, seriálové manželky Franka Lamberta. Toho v seriálu hrál Patrick Duffy, jehož proslavila role v jiném legendárním seriálu Dallas.

Přečtěte si také: Suzane Somersovou z Kroku za krokem dabovala Helena Friedrichová, zemřela o 21 let dříve než slavná herečka!

Konečně Krok za krokem běží na českých obrazovkách dodnes. Prakticky denně jej vysílá program Nova Fun. V komediální roli Suzanne rozdávala smích a radost, v soukromém životě ale tolik štěstí a radosti neměla. Roky totiž bojovala s rakovinou prsu, která se jí opakovaně vracela.

Bohužel svůj boj s touto vážnou nemocí prohrála den před svými 77. narozeninami. „Suzanne Somersová zemřela v neděli pokojně doma, za ruku ji přitom držel její manžel. Suzanne přes 23 let přežila agresivní formu rakoviny prsu,“ řekl dlouholetý mluvčí televizní hvězdy R. Couri Hay.

V pondělí podle něho měla herečka s rodinou oslavit 77. narozeniny, to už bohužel neměla šanci stihnout. Místo toho se tento týden uskuteční soukromý pohřeb v rodinném kruhu.