Agáta Hanychová vyvedla na otevření baru Pruts partnera Mirka Dopitu. Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

FOTO: Agáta Hanychová konečně vyvedla Dopitu, moc se k sobě ale neměli!

Reklama na spokojený život? Agáta Hanychová konečně vyvedla Mirka Dopitu do společnosti, na nějakou extra lásku to ale nevypadalo.

Už to skoro vypadalo, že Dopita je něco jako pověstná paní Columbová, v tomto případě pan Columbo. Agáta Hanychová totiž v poslední době svého partnera, který u ní v ložnici vystřídal šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa, skoro vůbec neukazovala.

Včera ale udělala výjimku a Mirka Dopitu vyvedla na otevírací party baru Pruts v budově DRN na pražské Národní třídě. Akce přilákala i další české hvězdičky, kromě Hanychové a Dopity nechyběla Eliška Bučková a její partner Radek Vácha, Klára Medková, Inna Puhajková s partnerem Adamem Janotou, Veronika Chmelířová a třeba Andrea Šťastná Pomeje.

Hanychová na akci sršila velmi dobrou náladou, dokonce i koketovala s přítomnými bulvárními fotografy, na chvíli si půjčila i fotoaparát jednoho z nich. Většinu ale zklamalo, že s Dopitou, který se k ní vrátil teprve v říjnu po rozchodu s Jaromírem Soukupem, se k sobě příliš neměli.

Jakoby z nich láska nesršela, mnoho obětí či polibků účastníci party od páru neviděli. Možná si to nechávají jen do svého soukromí. Nutno ale dodat, že Hanychová s Dopitou už v minulosti žila, mají spolu syna Kryšpína. Možná už to zkrátka není vášeň jako poprvé před lety. O to stabilnější třeba jejich vztah bude.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru