Agáta Hanychová se v pondělí objevila na křtu knihy Haliny Pawlowské. Foto: Nextfoto

Agáta Hanychová zuří: Kolik jí platí Soukup na dceru Rozárku?

Mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem zuří otevřená válka. Bývalá modelka dnes promluvila o výši alimentů od Soukupa.

Na začátku si Agáta Hanychová a Jaromír Soukup slibovali, že po rozchodu zůstanou přáteli kvůli dceři Rozárce. Tomu je však absolutní konec, naopak mezi dvojicí teď zuří otevřená válka.

Dnes už poloviční majitel TV Barrandov Jaromír Soukup ještě před týdnem slíbil, že se k Agátě Hanychové bude chovat slušně. Místo toho jej fotografové webu Extra vyfotili, jak při předávání společné dcery Rozárky ukazuje na Hanychovou prostředníček, tedy vulgární gesto.

Soukup i Prachař dali Hanychové zákaz!

Takové vulgární gesto by slušného muže vůči matce společného dítěte nemělo ani napadnout a ještě k tomu na ulici. Soukup navíc trvá na drsném zákazu, aby Agáta nevystavovala dceru Rozárku na Instagramu, který ovšem Hanychovou živí. Díky reklamám na něm vydělává desítky tisíc měsíčně.

Se stejným zákazem přišel i bývalý manžel Jakub Prachař vůči jejich společné prostřední dceři Mie. Nelíbí se mu, když někdo na dětech vydělává v rámci reklamy a podle zdrojů Blesku hodlá dát bývalou ženu k soudu.

Hanychová kvůli tomu naprosto soptí a vrací úder stejnou silou. Původně slibované kamarádství a klidné vztahy kvůli dceři jsou tam mezi Hanychovou, Soukupem ale i Prachařem nenávratně pryč. Dnes se Hanychová rozhodla, že zveřejní výši alimentů, které dostává od Jaromíra Soukupa.

Hanychová: K tomu, jaká jsem zlatokopka!

Milionář, který nyní navíc prodal poloviční podíl svých firem, podle Agáty posílá vůči svým příjmům zcela směšnou částku. „Ještě k tomu, jaká jsem zlatokopka, tak alimenty 4 tisíce na dítě, je teda strašný terno,“ zuří Hanychová.

A opřela se i do Prachaře, o němž se ví, že ho po rozvodu musela Agáta vyplatit ze společného rodinného domu. „A číslo 2, který si vzal i hrnce, komentovat už taky nebudu 🙂 Tak okénko hnusu je za námi a jdu spát,“ nebrala si servítky Agáta Hanychová.

1 názor na “Agáta Hanychová zuří: Kolik jí platí Soukup na dceru Rozárku?”

  1. Jaromír Jaromíra všech Jaromírů

    Dobře jí tak cundě snobský, blbý! Jak by řekla Cecilka, můra jedna pelešivá😂🤣😂👍.. Ta musí blejt sama ze sebe, od rána do večera, ale jaká matka, taká Katka! Jednou bude muset makat rukama, až bude na dně, především morálním, až po ní ani blesk neštěkne! To bude teprve prdel, nevěřím, že normální a zajištěný slušný chlap by chtěl curvu páté cenové, bídu navoněnou..😂🤣😂👍

Diskuse uzavřena.