Do hádky se zamotala i Katrin. Zdroj: Big Brother / Voyo

Drsná hádka v Big Brother, ránu málem schytala i Katrin! Víme, o co šlo

Dosud spíše poklidná reality show Big Brother nabrala na obrátkách. Obyvatelé vily museli přihlížet drsné hádce mezi Vítkem a výbušným Davidem.

Tohle ještě obyvatelé vily v letošní řadě reality show Big Brother nezažili. Mezi Davidem a Vítkem se ve 23. díle strhne nevídaná hádka. Dosud spíše poklidné přebývání soutěžících tak nabralo na obrátkách.

Drsná hádka začala tím, že David přistihl Vítka, jak si „hraje“ s jeho trenkami na toaletě pána domu. To výbušného trenéra a propagátora zdravé výživy Davida neskutečně rozčílilo zvlášť v situaci, kdy musí s Vítkem spát v jedné posteli. Na zženštilého Vítka, který se netají tím, že gay, začal neurvale křičet.

Dosud jsem tě respektoval, soptil David

„Dosud jsem tě respektoval, ale s tím je konec. Je tohle normální s mýma trenkama?“ soptil David a pronesl narážku na to, že Vítek je gay. To rozčílilo i samotného Vítka a začali na sebe řvát vzájemně, Vítek pak do Davida strčil.

Rvačce zřejmě zabránila jen Katrin, která se mezi obě horké hlavy postavila. Ostatní soutěžící nezasáhli, ale hádku sledovali jako opatření. Nikomu z toho zřejmě nebylo dobře.

Diváci se však domnívají, že hádka byla nahraná a šlo o úkol od Big Brtohera, aby David s Vítkem podobnou scénku zinscenovali tak, aby o tom ostatní obyvatelé nevěděli. A to se jim skutečně povedlo.

Jak to celé bylo, bude jasné ve 23. dílu, který odvysílá v úterý večer Voyo. Sestřihy z každého dne reality show Big Brother vysílá o den zpětně Nova Fun, kolem půl desáté večer přidává nové díly platforma Voyo a rovněž každé odpoledne lze sledovat živé vysílání přímo z vily.

Je ale chyba, že na sociálních sítích je video, kde není vysvětleno, že šlo o sehranou scénku a Vítek tak před národem vypadá jako úchyl,“ kritizují diváci na sociálních sítích produkci pořadu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru