Zoe se dozvěděla, že má opustit dům Big Brother. Zdroj: Voyo

Big Brother začal nečekaným rozhodnutím! Tady je přehled soutěžících

Reality show Big Brother začala na Voyo a představila 16 soutěžících, kteří budou 9 týdnů žít v jednom domě pod dohledem kamer. Museli přitom hned první díl vyřazovat!

Big Brother odstartoval v pondělí večer na Voyo. Do vily vstoupilo všech 16 soutěžících, kteří budou devět týdnů žít pod dohledem kamer, dělit se o jednu koupelnu, jeden záchod, společnou ložnici a jídlo budou dostávat na příděl. Navíc budou zcela odříznutí od světa.

Jako první do domu vstoupil 33letý Andrej, který pracuje ve firmě, která vyrábí jídlo pro armádu. Je singl a nejvíce podle svých slov nemá rád, když je někdo bordelář. „Přichází se mnou pořádek a disciplína,“ řekl.

Jako druhá přišla Slovenka Katrin, které je 24 let a pochází z malé vesnice na Slovensku. Je single a nedaří se jí najít partnera. „Chtěla jsem studovat umění, ale skončila jako vojanda v armádě,“ smál se.

Právě pro Andreje a Katrin měl Big Brother speciální úkol. Měli za úkol první velké rozhodnutí, kterým ovlivní život všech v domě. Sedmi soutěžícím měli přidělit klíč, který jim zajistí pobyt uvnitř domu s veškerým luxusem, naopak sedmi soutěžícím přidělili kámen, který znamená, že budou bydlet venku na zimě.

Další šokující rozhodnutí ale teprve přišlo. Čtěte více dole po přehledu soutěžících.

Další soutěžící tito dva rozdělili takto:

Uvnitř domu Big Brother budou:

Barbara (36 let) – pracuje jako moderátorka v rádiu. „Jsem neposedná, jsem lesba a mám přítelkyni,“ říká o sobě.

Soňa (28 let) – pochází ze Slovenska, ale přestěhovala se do Prahy a je televizní moderátorka. Velkou vášní je pro ní móda. Má vážný vztah.

František (35 let) – Je osobní trenér, trénuje například dívky v soutěži Miss. Je singl, ještě nenarazil na tu pravou. „Žena mých snů by měla být příjemná a nemluvit sprostě,“ dodal.

Ella (38 let) – miluje moderní věci, ráda se dobře oblíká. V domě by nechtěla lakomce a sobecké lidi. „Nebudu hrát žádnou tajnou hru, ale nebudu se bát ničeho, jsem silná a sebevědomá žena,“ řekla.

Roland (43 let) – celý život cestuji, nikdy jsem si nemyslel, že půjdu do reality show. Je to pro mě výzva, budu se snažit být klidný a rozvážný. Jsem jiná generace, vyrůstal jsem bez mobilu a televize.

Tarik (22 let) – fotbalista z Brna, má rád své kamarády a svoji maminku. Jeho rodiče pochází z Bosny a Hercegoviny, odkud utekli před válkou. „Jediné, čeho se bojím, že si v domě s někým nesednu. Těším se na nové lidi a nebráním se ani lásce,“ řekl.

Venku na zahradě domu budou:

Stanislav (27 let) – pracuje je jako rekvizitář, říká o sobě, že je nadaný a empatický. „Nedokončil jsem střední školu, protože důležité věci se naučím jinde. Někdo o mě říká, že jsem hlupák. Mám rád zábavu a party,“ řekl o sobě Stanislav.

Vítek (25 let) – výstřední mladík, který žil v Paříži a New Yorku. Big Brother je pro něj jevištěm a hodlá tam dělat show. „Miluju drama řekl.“

Tereza (27 let) – pracuje na zákaznickém servisu. Nemá ráda arogantní lidi a pomlouvače. Nemá ráda kouření a drogy. Má za sebou náročné dospívání. „Do domu přinesu zákon a pořádek,“ řekla.

David (37 let) – pochází ze Slovenska a má firmu, která pomáhá lidem hubnout. Má manželku a malou dceru. „Nechtěl bych vidět podfuky a chtěl bych lidi motivovat,“ řekl.

Karolína (29 let) – před šesti lety byla striptérka, život ji změnil výlet do jižní Ameriky, stala se učitelkou jógy. „Moje siné stránky jsou, že se dokážu rychle adaptovat na prostředí,“ řekla.

Kristýna (25 let) – pracuje jako barmanka. „Jsem ráda středem pozornosti, nejdu do Big Brother hledat lásku, ale dělat show,“ řekla o sobě. „Nesnesu ubrečené lidi,“ řekla.

Petra (46 let) – pochází z Vyškova, je vdaná, má dvě dcery a má vlastní salon krásy. „Mám krásný život a jsem spokojenou manželkou a maminkou,“ řekla o sobě.

Zoe (28 let) – Celý život jsem Zoe nebyla, kdysi byla kluk. „Byla jsem ztracená, uvnitř jsem byla ženou a teď to všechno šlo na povrch,“ řekla o sobě. Podstoupil operaci a stala se z něj žena. „Chci dokázat, že jsem normální člověk,“ dodala.

Velké zvraty hned v prvním díle

Hned v prvním díle na soutěžící čekalo kromě nečekané rozdělení do dvou skupin také velké rozhodnutí. Každý musel v takzvané zpovědnici říci jméno jednoho člověka, který jim nesedí a nechtějí s ním být. Soutěžící zvolily Zoe, která musela dům ihned opustit.

Pro Zoe to byl obrovský šok a rozplakala se, jenže pak přišel další zvrat. Ve skutečnosti šlo jen o „levárnu“ na ostatní soutěžící. Big Brother Zoe v soukromí sdělil, že nevypadává, naopak se stane paní domu se všemi privilegii. Co na to řeknou její spolubydlící, se ale diváci dozví po strhujícím konci prvního dílu až druhý den.

Pro Zoe, která sice nevypadla, ale nastala zásadní otázka: „Opravdu mě tady ostatní nechtějí?“

O tom, kdo v soutěži vydrží ve vile nejdéle, budou rozhodovat televizní diváci prostřednictvím speciální aplikace Big Brother v mobilním telefonu.

Přejít nahoru