Reality show Big Brother na Voyo. Zdroj: Voyo

Nové díly Big Brother budou na Voyo vždy až ve 22 hodin v noci, diváci zuří!

Diváci televize Nova jsou rozčarovaní z vysílacích časů nové reality show Big Brother, která startuje poprvé dnes večer.

Big Brother je reality show, která baví diváky už celá desetiletí po celém světě. Po mnoha letech přichází také do České republiky. Diváci budou od 13. listopadu sledovat skupinu soutěžících, kteří dlouhých devět týdnů včetně vánočních svátků budou zavření na poměrně malém prostoru v jednom domě.

A jistě půjde o vyhrocené situace, 16 soutěžících se například bude dělit o jediný záchod, jednu koupelnu, budou spát pohromadě ve společné ložnici… Kromě toho se očekávají hádky, různé pikantérie a také soutěživost. Vítěz totiž může získat 2,5 milionu korun.

Účastníci se vzdají mobilního telefonu a veškerého dalšího spojení se světem. I kdyby okolo zuřila pandemie nebo snad válka, nebudou o tom vědět vůbec nic. Ke všemu se vzdají veškerého soukromí – v ložnici, v koupelně, v bazénu, zkrátka všude je budou sledovat desítky kamer prosklenými otvory ve zdích.

Diváci se na novinku těší, nelíbí se jim ale naplánované vysílací časy. Na Voyo totiž budou přibývat nové díly Big Brother každý den až kolem 22. hodiny. „To je pozdě, ráno jdu do práce, takže se k tomu dostanu až odpoledne, a to už si všude na internetu přečtu, kdo vypadl, nebo co se tam stalo,“ napsala jedna z divaček. „Až ve 22 hodin? To si děláte legraci,“ kritizují další na sociálních sítích.

Pozdní vysílací čas zřejmě souvisí s tím, že každý díl se bude vyrábět pouze s jednodenním zpožděním a je tak potřeba čas na jeho zpracování. Podobně pozdě přidávalo Voyo také nové díly reality show Survivor.

Až druhý den bude díly denně vysílat kanál Nova Fun. Big Brother bude moderovat Míra Hejda a známí jsou již i první soutěžící. Podle webu Super.cz se samotným divákům podařilo vypátrat, že jedním ze soutěžících bude trenér známých osobností František Uvíra a také blonďatá influencerka Kristýna Burešová.

O tom, kdo se ve vile udrží nejdéle a vyhraje pořádnou sumu peněz, budou svým hlasováním rozhodovat diváci. V případě porušení pravidel ale může soutěžícího vyrazit i sám Big Brother.

Přejít nahoru