Zoe musela za trest nosit postupné triko s nápisem, že porušila pravidla. Zdroj: Voyo

Big Brother nečekaně vyhodil další dvojici. Zoe dostala drsný trest!

Těsně před finále cloumají reality show Big Brother emoce. Show museli opustit ve středu večer nečekaně další dva soutěžící. Zoe nosila potupné triko.

Ačkoli moderátor Míra Hejda v sobotu tvrdil, že sobotní vyřazování před finále bylo poslední a oficiálně spustil hlasování pro vítěze celé reality show Big Brother, nebyla to pravda. Ve středu večer přišlo další nečekané vyřazování.

Těžko říci, zda to pomotal moderátor Míra Hejda, někdo z produkce, anebo zda šlo o záměr, jak šokovat diváky. Tak jako tak, po pravidelném souhrnu si Big Borther zavolal zbylé osazenstvo vily do pokoje a oznámil, že další hráč musí z kola ven.

„Diváci hlasováním rozhodli, že vyřazena bude Karolína,“ oznámil nejprve Big Brother. Ta tedy musela do jedné minuty show opustit a nechat uvnitř vily Františka, kterého má tak ráda. Její obětí před odchodem Karolíny bylo dostatečně výmluvné, to František vzal obětí spíše chladně.

To ale nebylo vše, když si ostatní soutěžící oddychli, že přežili, oznámil Big Brother vyhození dalšího soutěžícího. Tím byl podle hlasování diváků Tarik. Také on musel soutěž ihned opustit. Nejvíce šokovaná byla jeho láska Katrin, která jej nechtěla pustit z obětí.

Tarik ale příliš zklamaně nevypadal, odcházel vysmátý skoro jakoby se mu ulevilo. Soutěžícím jen vzkázal, že se uvidí v Praze po návratu z Bulharska, kde se Big Brother natáčí.

Big Brother: Zoe jako ta, co porušila pravidla

Ve středečním díle Big Brother se ovšem řešila i kauza z minulé soboty, která nyní vyvrcholila trestem pro Zoe. „Bylo to hrubé porušení pravidel, mohu být ještě ráda, že to dopadlo takhle. Ale diváci už si mě zapamatují takto,“ naznačovala Zoe, že z ní televize před národem udělá podvodníka.

Zoe totiž za trest musí nosit bílé triko s velkým černým nápisem: „Porušila jsem pravidla“.

O co šlo? Zoe dala vzkaz do kapsy odcházející Elle, která v sobotu po hlasování diváků vypadla. Otázkou je, zda vůbec musel přijít trest, když Ella vypadla a nebude tak mít na další průběh Bog Brothera vliv?

„Udělala jsem fakt blbost a jednala v emocích,“ řekla k incidentu Zoe. Karolínu přitom zajímalo, kde Zoe přišla k tužce a papíru, aby vzkaz vůbec mohla napsat a předat. „To bylo po tom, co jsme si měli připravit standup,“ vysvětlila Zoe. Na tento úkol od Big Borthera dostal prostředky na psaní.

Zoe nicméně přiznala, že dopis chtěla dát Elle, kdyby sama vypadla na podporu, aby v domě vydržela do konce. „Stálo tam: Vydrž to tady, zvládneš to, věř si, dáš to, jsem ráda, že jsem tě poznala, jsi super,“ vysvětlila Zoe. Nakonec ale vypadla Ella a Zoe jí přesto dopis dala do kapsy těsně před odchodem.

Poslední čtyřka Big Brother před finále

V každém případě po středečním díle Big Brother na Voyo v soutěži zůstávají už jen čtyři soutěžící – potrestaná Zoe, Bára, Standa a František. Kdo z nich v sobotu vyhraje výhru 2,5 milionu korun?

Slzy před finále Big Brother: jako poslední vypadla Ella