Anička Slováčková ukázala blond paruku. Foto: Instagram

Anička Slováčková po chemoterapii nasadila paruku! Jsi krásná, vzkazují lidé

Zpěvačka Anička Slováčková, léčící se s rakovinou, už musela nasadit paruku. Po chemoterapii jí totiž vypadaly vlasy. „Jsi krásná,“ vzkazují celebrity.

Těžké okamžiky prožívá zpěvačka Anna Julie Slováčková, dcera herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka. Po chemoterapiích totiž přišla o vlasy. Léčbu rakoviny plic ale bere velmi statečně a snaží se šířit dobrou náladu.

Nedávno zveřejnila záběry z rodinné chalupy, kde měla na hlavě šátek. Později si na veřejnost vyšla v turbanu, který jí její přátelé a fanoušci velmi chválili s tím, že se k Aničce skvěle hodí.

Nyní musela vytáhnout i paruku, o které doufala, že už ji nikdy nebude muset použít. Nosila ji, když bojovala s rakovinou prsu, nad kterou zvítězila letos na jaře. Během léta se jí ale začal objevovat kašel a lékaři diagnostikovali metastázy na plicích. Její boj se zákeřnou nemocí a boj o zdraví tak začal nyní nanovo.

Slováčková: Jen růžová to může být

„Já věděla, že si jí mám ještě schovat,“ napsala k paruce s dlouhými blond vlasy s lehkým narůžovělým odstínem Anička Slováčková a přidala smajlíka pro zlepšení nálady. Na závěr dodala hashtag „jenrůžovátomůžebýt“ podle slavného hitu Ilony Csákové.

Její sledující včetně celebrit ji ihned zahrnuly slovy chvály a podpory. „Jsi nádherná,“ napsala například zpěvačka a porotkyně Česko Slovensko má talent Marta Jandová. Srdíčka na znamení podpory přidaly i influencerky Nikol Leitgeb či Mariana Prachařová.

„Krásná jste a hlavně jste krásná i uvnitř,“ napsala další ze sledujících Monika. „Mooc ti to sluší,“ přidala se Georgina Klimešová. „Wow vlasy dlouhé tu sluší moc a sekne ti to,“ chválí paruku Aničky Slováčkové také sledující Rezinka Dlouhá.

Slováčková se i přes nepřízeň osudu stále snaží pracovat na maximum a rozdávat radost. Například rozesílá a kompletuje merch, který si u ní lidé ve velkém objednávají.

Nedávno se objevila i na veřejnosti a přes náročnou léčbu ochotně poskytla rozhovory. Nejraději ale mezi dávkami chemoterapie odpočívá na chalupě v Českém ráji se svým partnerem a se psem, který se od Aničky ani nehne. Jakoby tušil, s čím musí bojovat.

Náročné je to také pro oba rodiče. Dagmar Patrasová nedávno potvrdila, že léčba Aničky rodinu stmelila a že se modlí za její uzdravení. Podle Felixe Slováčka lékaři zkouší všechny možné varianty léčby. Pokud by nezabrala chemoterapie, jsou připraveni nasadit biologickou léčbu.