Anička Slováčková. Zdroj: IG

Vážně nemocná Anička Slováčková: Takhle rychle se vám může změnit život!

Zpěvačka Anna Julie Slováčková, která se pere s vážnou nemocí rakovou plic, upozornila, jak rychle se může člověku obrátit život vzhůru nohama.

Bylo léto, Anička Slováčková, dcera herečky a zpěvačky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka, si jej užívala naplno. Mohla si užít bezstarostné léto s pocitem, že po dlouhém boji zvítězila nad rakovinou prsu. Právě vzpomínku na krásné léto dnes Anička Slováčková zveřejnila na sociálních sítích prostřednictvím videa.

Vzpomíná v něm na koncerty před náměstím plným fanoušků, ale i na procházky s přáteli, na koupání, sbírání domácích vajíček od slepiček, sportování, opalování na dece s milovaným psem, houpání na houpačce, zkrátka pravé české a bezstarostné léto plně radosti ze života.

Je připomínkou toho, jak rychle se může život převrátit vzhůru nohama. O pár týdnů později v září se totiž Anička Slováčková od lékařů dozvěděla krutou zprávu, že se jí rakovina vrátila, tentokrát formou nádoru plic.

Právě na místo, kde trávila v létě nejvíce času, tedy na chalupu v Českém ráji, se Slováčková nyní vrátila a nabírá tam sílu na další dávky nepříjemné chemoterapie. A přitom vzpomíná na krásné okamžiky, které prožívala ještě před dvěma měsíci.

„Chybíš mi léto,“ napsala Anička a přidala smutného smajlíka k videu, které se všemi sdílela. Její fanoušci ji přitom povzbuzují: „Zase bude Andulko a hezčí než to letošní. Odpočívejte,“ poslala vzkaz jedna z fanynek.

Anička Slováčková bojující s rakovinou: Útěk na chalupu a šátek na hlavě!