Škoda Octavia. Foto: Škoda

Jedinečná šance pro Čechy koupit auto! Vybavená Škoda Octavia je teď za cenu snů!

Čechy milovaná Škoda Octavia se poslední roky prodává za šílené ceny. Teď ale přichází velká slevová akce, jaká se nebude opakovat – Octavia Fresh s výbavou za slušnou cenu.

Až kolem milionu se může pohybovat cena nového a dobře vybaveného vozu Škoda Octavia. Ta přitom mezi Čechy patří mezi nejoblíbenější auta – velmi dobře vypadá, je pohodlná, nabízí moderní informační systémy i bezpečnostní asistenty, ale hlavně spoustu místa v zavazadlovém prostoru.

Pro mnoho běžných lidí se ale kvůli různým byrokratickým překážkám, povinnosti instalovat různé bezpečnostní prvky i kvůli zdražování dodávaných dílů a jejich dopravě, stává Octavia těžko dostupným vozem s cenovkou na 800 tisíc za dobrou výbavu. V plné „palbě“ se cena šplhá dokonce k milionu.

Teď však přichází jedinečná šance, jak slušně vybavenou Octavii koupit za akční cenu. Zkrátka dostat kus auta za slušný peníze.

Autorizovaní prodejci vozů Škoda v České republice dnes zahajují prodej akčního modelu Octavia Fresh. Tuzemští zájemci o nejprodávanější model českého trhu dostávají jedinečnou příležitost zakoupit skvěle vybavený automobil za velmi zajímavé ceny od 649 900 Kč včetně DPH.

„Časově omezená akční nabídka potrvá maximálně do 31. března a zahrnuje všechny dostupné pohonné jednotky v obou karosářských verzích,“ říká vedoucí komunikace Škoda Auto Tomáš Kotera.

Octavia Fresh: Cenové zvýhodnění 66 700 Kč!

Škoda Octavia Fresh vychází ze specifikace Ambition, jejíž výbavu rozšiřuje o řadu dalších položek. Jedná se o parkovací senzory vpředu i vzadu, zadní parkovací kameru, přední mlhové světlomety, Top LED zadní světla, volbu jízdního režimu, vyhřívání předních sedadel, vyhřívání volantu, Sunset, bezklíčový přístup KESSY, virtuální pedál, 10palcový infotainment Bolero, bezdrátový SmartLink, odjištění zadních opěradel ze zavazadlového prostoru a 17palcová kola z lehké slitiny Mensa Aero.

Ceníková cena výbavy navíc představuje částku 88 900 Kč, zákazníci modelu Fresh za ni však zaplatí jen 20 000 Kč (resp. 30 000 Kč u plug-in hybridní verze iV). Škoda Octavia Fresh tak startuje na doporučené prodejní ceně od 649 900 Kč včetně DPH se základní motorizací 1,0 TSI 81 kW ve spojení s manuální převodovkou, cenovka oblíbené karosářské verze Combi začíná vždy o 40 000 Kč výše.

Světla protažená až k nárazníku. Nová Škoda Octavia poprvé ukazuje podobu!

Široké možnosti výběru

Výhodu pro zájemce představuje skutečnost, že může vybírat napříč všemi konfigurovatelnými variantami. Znamená to, že Octavia Fresh je dostupná jako liftback i Combi v kompletní škále deseti zážehových, vznětových nebo plug-in hybridních motorizací. Nad rámec standardní výbavy lze přikoupit paket Fresh plus, který obsahuje vyhřívané čelní sklo, Matrix-LED přední světlomety, ambientní LED osvětlení a sadu bezpečnostních asistentů asistované jízdy 1.5+. Zvýhodněná cena tohoto paketu činí 50 000 Kč.

Octavia Fresh i s výhodným financováním

Akční model Fresh představuje poslední příležitost, jak získat aktuální provedení modelu Octavia za zvýhodněných podmínek. Atraktivní cenu ještě zvýrazňuje chytré financování, které umožní flexibilní přizpůsobení splátkového kalendáře. Zákazník si prostřednictvím volby akontace, délky smlouvy a poslední navýšené splátky určí ideální měsíční platbu dle svých aktuálních možností.

S úvěrem Financování chytře získává automaticky balíček služeb Předplacený servis Standard a Prodloužená záruka (do 5 let nebo do nájezdu 100 000 km). Kdo se rozhodne pro platbu v hotovosti, může si tento balíček objednat za výhodnou akční cenu 9 900 Kč. Akce platí do vyprodání zásob u jednotlivých obchodníků Škoda, maximálně však do 31. března.

Světla protažená až k nárazníku. Nová Škoda Octavia poprvé ukazuje podobu!