Dopravu u Prahy ráno komplikovala hromadná nehoda. Zdroj: PČR

VIDEO: Provoz na D5 a D1 u Prahy komplikovala hromadná nehoda, kolony se už rozjíždí

Nehoda několika aut od rána komplikovala provoz na dálnicích D5 a D1 u Prahy. Vytvořily se kilometry dlouhé kolony. Po třech hodinách se konečně rozjíždí.

Hromadná nehoda na Pražském okruhu ve směru k D1 na úrovni Jinočan komplikovala dopravu na dálnicích D5 i D1. „Z důvodu zásahu byl na místě omezen provoz a tvořily se dlouhé kolony,“ informovala Policie ČR.

Podle policie se jednalo o několik dopravních nehod, které se staly v jednom místě. Záchranáři při nehodě ošetřili jednu zraněnou osobu. Průjezdný byl pouze odstavný pruh.

Nehoda se stala v místě, kde zablokovala provoz hned na dvou dálnicích, tvořily se tak nekonečné kolony. Kolona na D5 ve směru do Prahy začínala už na 8. kilometru, kolona na D0 ve směru od Ruzyně začínala přibližně na 25. kilometru a ze směru od D1 začínala kolona na 14. kilometru.

Kolem desáté hodiny se podařilo policii dokončit vyšetřování a odstranit nabourané vozy. „Následky dopravní nehody jsou odstraněny a dlouhé kolony se pomalu rozjíždějí. Policisté na místě zadokumentovali dvě dopravní nehody a nyní zjišťují jejich přesnou příčinu a viníky,“ dodali dopoledne policisté.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru