Vážná nehoda v úterý uzavřela dálnici D11. Foto: HZS

Vážná nehoda náklaďáků uzavřela dálnici D11 u Prahy, pro zraněného letěl vrtulník

Vážná nehoda se stala v úterý odpoledne na dálnici D11 u Prahy. Při srážce dvou nákladních vozů se vážné zranil jeden muž. Na dálnici pro něj letěl vrtulník, provoz byl omezen.

Zhruba do 15 hodin bude uzavřena, nebo omezena dálnice D11 ve směru od Hradce Králové na Prahu. Na 3. kilometru směrem do centra Prahy v úterý odpoledne narazil nákladní vůz do jiného náklaďáku před sebou.

Při nehodě se zranila jedna osoba z havarovaného nákladního vozu, na místo pro ní letěl vrtulník. „Zraněná osoba byla předána do péče Zdravotnické záchranné služby Hlavního města Prahy. Na místě je vrtulník Letecké záchranné služby, zajišťujeme nehodu,“ informovali kolem půldruhé odpoledne hasiči z HZS Praha.

Dálnice D11 bude po nehodě uzavřena do 15 hodin

Mluvčí pražské záchranky Jana Poštová doplnila, že k nehodě vyrazila posádka leteckých záchranářů, lékař a pozemní sanita. „Na místě jsme pečovali o muže ve věku okolo 30 let, který byl původně zaklíněný. Utrpěl vážný úraz hlavy a obličeje, ale byl při vědomí,“ sdělila Poštová s tím, že záchranáři jej ošetřili, zajistili a letecky transportovali do traumactra.

Příčiny nehody na místě vyšetřuje Policie ČR, následně bude třeba odtáhnout vůz, který narazil přední částí do druhého vozu, jeho kabina skončila zcela zdemolovaná. První kamion by zřejmě mohl z místa odjet bez odtahu.

Omezení na dálnici D11 se očekává do zhruba 15 hodin, ale může se ještě protáhnout.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru