Nehoda kamionu v Karlovarské ulici. Foto: HZS Praha

V Praze se převrátil kamion vezoucí jar, dopravu komplikují i další nehody

V Karlovarské ulici v pražských Řepích se dnes ráno převrátil kamion na bok. Další nehoda dvou aut se stala v Lešanské ulici na pražském Chodově.

Dopravní komplikace potrápily v pátek ráno řidiče v Praze. V Karlovarské ulici v Řepích se převrátil na bok kamion. Zůstal ležet v připojovacím pruhu z Pražského okruhu.

Řidič byl vyproštěn a předán zdravotnické záchranné službě,“ informovali hasiči z HZS Praha. 35letého řidiče převezla záchranná služba do nemocnice s poraněním hlavy a hrudníku.

Následně hasiči zasypávali sorbentem uniklé provozní kapaliny a jar, který kamion převážel.

Po úklidu sorbentu byla komunikace znovu zprovozněna a policie, která řeší okolnosti nehody, povolala odbornou firmu na odklizení kamionu. Kvůli tomu byl celé dopoledne uzavřen výjezd z Pražského okruhu na Karlovarskou ulici směrem do centra. Řidiči přijíždějící po D6 do Prahy museli sjíždět již na exitu 1 Řepy.

Další nehoda, tentokrát dvou osobních aut komplikovala dopravu v Praze na Chodově. Auta se srazila v Lešanské ulici, hasiči museli z jednoho z vozů vyprostit jednoho spolujezdce a předali ho zdravotnické záchrance.