Dodávka a kamion se srazili v Malešické ulici v Praze. Foto: HZS

V Praze Malešicích se srazil kamion a dodávka, řidiče museli „vystříhat“

Vážná nehoda kamionu a dodávky se stala v pondělí odpoledne v Malešické ulici v Praze. Hasiči museli zraněného řidiče dodávky vyprostit pomocí hydraulického zařízení.

Vážná nehoda zkomplikovala provoz v Malešické ulici v Praze kolem 15. hodiny. Srazila se tam dodávka s kamionem. Dodávka dostala bohužel ránu přímo u místa řidiče. Ten zůstal v poškozeném voze uvězněný.

„Zaklíněného řidiče jednoho z vozidel vyprošťujeme pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ informovali hasiči z HZS Praha. Následně byl řidič předán do péče pražské záchranky. „Muž ve věku okolo 55 let má poraněné obě dolní končetiny, ale byl při vědomí. Po zajištění byl převezen do traumacenta,“ uvedli pražští záchranáři.

Dopravní omezení v ulici potrvá kvůli vyšetřování nehody do zhruba 17. hodiny.

Zhruba ve stejný čas, tedy kolem 15. hodiny se stala nehoda i v Patočkově ulici. Auto tam vjelo do zábradlí, které značně zdemolovalo. U nehody zasahovali hasiči z Petřin, kteří předali jednu osobu do péče zdravotnické záchranky.

Už dopoledne se v Praze ve Štěrboholech střetla Škodovka a autobus a u zastávky Kolodějská obora zase auto skončilo na střeše.