Auto v Rožnově pod Radhoštěm narazilo do bagru, řidič nepřežil. Foto: HZS Zlínského kraje

Tragická nehoda v Rožnově: Auto vrazilo do bagru, řidič zemřel

/FOTO/ Tragicky začal tento týden na silnicích. Lidský život vyhasl v Rožnově pod Radhoštěm, kde sjel řidič BMW z cesty a narazil do odstaveného bagru.

Neštěstí se stalo v Rožnově pod Radhoštěm kolem deváté večer, z neznámých příčin tam řidič ve svém autě značky BMW vyjel ze silnice. Nešťastnou náhodou zrovna v místě, kde byl odstaven pásový bagr kvůli stavebním pracím.

Auto do stroje vrazilo čelně, velká část předku vozu byla zdemolovaná. Hasiči města Rožnov pod Radhoštěm ihned zraněného řidiče vytáhli z vozidla ven a transportovali do sanitního vozu, kde pomáhali společně s hasiči ze stanice Valašské Meziříčí posádce zdravotnické záchranné služby s resuscitací.

„Ta však po dlouhých minutách boje o mužův život byla ukončena. Na místě přistál i vrtulník letecké záchranné služby, který však odletěl prázdný. Řidič svým zraněním podlehl,“ uvedla mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Okolnosti neštěstí vyšetřuje zlínská policie. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření. Poté vyprostili auto, které bylo zaklíněné do bagru a zachytávali unikající provozní kapaliny. „Na závěr pomohli s naložením vraku na odtahový vůz,“ dodala Javoříková.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru