Tragická nehoda na obchvatu Frýdku-Místku. Foto: HZS MSK

Tragická nehoda u Frýdku-Místku. Z auta vyletěl motor, řidič zemřel

/FOTO/ Obchvat Frýdku-Místku uzavřela včera v noci tragická nehoda dvou aut. Auta byla nárazem zcela zničená, posádku museli vyprostit hasiči. Jeden z řidičů na místě zemřel.

Auto zničené na šrot, motor ležící na silnici deset metrů od auta. Tak to vypadalo včera v noci na obchvatu Frýdku-Místku. Srazila se tam dvě auta – Suzuki SX4, které vjelo do protisměru a Volkswagen Arteon. Auta se srazila téměř čelně a ve vyšší rychlosti. Výsledek je tragický.

Na místě zasahovali hasiči, kteří museli provést velmi náročné vyprošťování pomocí hydraulického zařízení. Díky tomu se jim podařilo vysvobodit 52letou řidičku Volkswagenu Arteon. „Řidičku si do péče převzali záchranáři,“ sdělila policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

Muži z vozu Suzuki už ale nebylo pomoci, na místě zemřel. „Utrpěl mnohačetná poranění, zasahující lékař konstatoval jeho úmrtí,“ sdělil mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Hasiči následně pomohli s odklízením trosek a museli též odklidit vyteklé provozní kapaliny ze silnice.

Proč řidič Suzuki vjel do protisměru a další okolnosti nehody, vyšetřuje policie.

Podívejte se, jak to na místě tragické nehody vypadalo:

Přejít nahoru